Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább a párommal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok összefoglalóm mi a helyzet.


Párommal 7 hónapja vagyunk együtt. A párom az előző kapcsolatára hivatkozva,hogy ő utálja az orális szexet,viszont tőlem elvárta,mindegy ebbe bele is törődtem,még ha néha össze is kaptunk rajta.


Szóval kedden kicsit bepiált,én tveztem az ágyban,és azon kaptam rajta,hogy csoda történt,lent nyalakodott.

Nagyon rossz volt,egyszerűen nem értett hozzá,utána fájt is egy kicsit. Másnap azonban a suliban a fájdalom felerősödött,kellemetlen szagot éreztem,nehezen ültem.

Hazajövet láttam,hogy elkaptam valamit a páromtól.

Sose volt ilyen bajom,most volt múlt hónapban két egészséges nődokis leletem,most égett a pofám úgy mentem el, a párom nem jött el velem. Mivel tanulok,édesapám állta a nem olcsó gyógyszereket,a párom ígérgeti,hogy majd kifizeti,de így is tartozik nekem.


Telefonon beszéltünk,mikor felvetettem,hogy nem érzek rajza megbánást,azt mondta f*szért mondok ilyeneket. Meg azt,hogy a szüleim szemébe nem fog tudni belenézni.

Az enyémbe vajon belefog?


Elhagynátok ezért a párotokat,még.ha szereted,és ő is téged? Szeretném neki valahogy visszaadni ezt a fájdalmat amit érzek,ő is szenvedjen,hisz ő okozta a bajt :/


Tudom,hogy hosszú,aki elolvassa és segít annak köszönöm.


2012. ápr. 19. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én elhagynám az tuti alapból egy önző,meg még ki tudja mi baja hogy igy jártál.
2012. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elkaptal valamit attol hogy nyalogatott? az orvos mit mondott errol? es mit is kaptal el? namarmost vissza akarod adni neki a fajdalmat de szereted ot? uhh abxxa meg valami nincs rendben ezzel a hirdetessel vagy csak ti vagytok furan gondolkodoak. sajnos nem tudok velemenyt adni vagy segitseget igy...
2012. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még nyalni sem tud egy béna,de ő elvárja tőled hihetetlen őnző a pali.szerintem az ilyen nem szeret,csak mondja.
2012. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második szeretem,de attól bennem van az,hogy az ő hibája miatt ne csak én szenvedjek,de szerintem ez ilyenkor normális. Nem részletezném,de olyan,ami kiújulhat bármikor,de most is várnom 2-3 napot mire hat a gyógyszer,nagyon szégyellem magam,még,ha nem is az én hibám,de én iszom meg a levét :(
2012. ápr. 19. 08:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből kérdezem, de mi az a betegség, amit nyalakodással el lehet kapni, de csókolózással nem? Valaki homályosítson már föl, mert nem értem. O.o


A kérdezőnek: a döntés csak rajtad áll. Mindenesetre én tuti elküldeném egy alapos orvosi vizsgálatra a barátomat, hátha tartogat még egy-két ilyen meglepetést.

2012. ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nemi herpesz azaz herpes genitalis.

Megpecsételte vele az életem:(

2012. ápr. 19. 09:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Undorodom tőle ezek után,megcsókolni se akarom a közeljövőben,nem kell még a pofámra is a herpesz,de,hogy lehetett ennyire felelőtlen :(
2012. ápr. 19. 09:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Uhhhhh.(((( Basszus, ez nagyon durva!
2012. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhagyjam-e vagy sem. A doki sok mindent elmondott,utána is olvastam kezelem,de fogalmam sincs,hogy lesz ez után. Ha új kapcsolatom lesz,és egyszer oda kerülne a sor nem tudom,hogy mondanám el... Aki olvassa a kérdést,és esetleg küszködött ezzel a betegséggel,azok kérem írjanak,hogyan léptek túl rajta. Eddigi válaszokat köszönöm.
2012. ápr. 19. 09:46
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
ha a pasid is ilyen értelmi szinten van, mint te, akkor ne hagyd el, mert összeilletek!!!
2012. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!