Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélkül vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül vagyok féltékeny, vagy inkább balek?

Figyelt kérdés

A párom nemrég azt írta a facebook-on kommentben egy csajnak, aki mutogatja a fenekét, lábait a fotóin, hogy "gusztusos combikák". Továbbá a csaj eléggé rámenős, elhívta már kommentben a páromat közös találkára, legutóbb nyárra kirándulást egyeztetgettek.

Volt rövid "szünet" köztünk (nem emiatt a csaj miatt), akkor feltettem magamról harisnyás, rövidnadrágos képeket és akkor azt a vádat kaptam a páromtól, h. kihívóak, ne tegyek fel ilyeneket (én is kaptam hasonló kommenteket, mint amiket ő írt a csajnak).

Miután kibékültünk, irogatnak egymásnak a már előbb leírt dolgokat a facebook-on. Amikor szóvá tettem, mi ez a "puszi" meg kirándulás-dolog kommentekben, azt mondta, kevés a barátja és nem tehet róla, hogy a neten inkább lányokkal képes barátkozni. (?)

Na ja, csak az én ismerőseim is furcsállják már az efféle párbeszédeket kettőjük között és már csak azért is nagyon kellemetlen és totál ki vagyok akadva. Persze az ismerősök rosszallása a páromra irányulóan nélkül is haragszom a közvetlenkedő, flörtölő kommentekre.

Azt mondtam a páromnak, h. ezek után én is a férfi ismerőseimmel puszikat váltunk a neten, meg közvetlenkedünk, éppen úgy, ahogy ők teszik a csajjal. Á, meg ne próbáljam, volt a válasz. Miért, nekik lehet???

Egyébként most a válaszaitoktól függetlenül úgy döntöttem, ezt nem tűröm és lépéseket teszek.



2012. ápr. 18. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
a helyesírásodból ítélve, intelligens nő vagy Te... ha egy hapsi így viselkedik, reagál és gondolkodik, akkor nem a Te szinted... Elhiszem, h 34 évesen más férjnél van, nem kell. addig dobbants, amíg lehet... és nem ez az oka. amúgy mindenben kielégít? vagy ő van, és beszélgetni komoly dolgokról mással szoktál? mit érzel, ha rá gondolsz? mérlegeld ezeket... facebooktól függetlenül... ad-e Neked annyit, amiért Te adod, amit... (22 vagyok, HÖLGY, lol ;])
2012. júl. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
22, hölgylol, éjjelhárom: amúgy facebook cask szétcseszi a társadalmi kapcsolatalakítások rendszerét... régen a szerelmesek 14-től 20 éves korig leveleztek, találkoztak, találkozgattak 5 évig, egy évig naponta, majd megcsókolták egymást. Nem lennék 14, elvárják, hogy ne szűzként, sőt profiként ballagj általánosból... Én még szűzen ünnepeltem a szülinapom idén, haha (attól még véleményem lehet - ok? :D)
2012. júl. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
hülyén írtam, utolsó kettőt mindkettőt ugyanaztz a személy (én) írtam :))
2012. júl. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!