Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélkül vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül vagyok féltékeny, vagy inkább balek?

Figyelt kérdés

A párom nemrég azt írta a facebook-on kommentben egy csajnak, aki mutogatja a fenekét, lábait a fotóin, hogy "gusztusos combikák". Továbbá a csaj eléggé rámenős, elhívta már kommentben a páromat közös találkára, legutóbb nyárra kirándulást egyeztetgettek.

Volt rövid "szünet" köztünk (nem emiatt a csaj miatt), akkor feltettem magamról harisnyás, rövidnadrágos képeket és akkor azt a vádat kaptam a páromtól, h. kihívóak, ne tegyek fel ilyeneket (én is kaptam hasonló kommenteket, mint amiket ő írt a csajnak).

Miután kibékültünk, irogatnak egymásnak a már előbb leírt dolgokat a facebook-on. Amikor szóvá tettem, mi ez a "puszi" meg kirándulás-dolog kommentekben, azt mondta, kevés a barátja és nem tehet róla, hogy a neten inkább lányokkal képes barátkozni. (?)

Na ja, csak az én ismerőseim is furcsállják már az efféle párbeszédeket kettőjük között és már csak azért is nagyon kellemetlen és totál ki vagyok akadva. Persze az ismerősök rosszallása a páromra irányulóan nélkül is haragszom a közvetlenkedő, flörtölő kommentekre.

Azt mondtam a páromnak, h. ezek után én is a férfi ismerőseimmel puszikat váltunk a neten, meg közvetlenkedünk, éppen úgy, ahogy ők teszik a csajjal. Á, meg ne próbáljam, volt a válasz. Miért, nekik lehet???

Egyébként most a válaszaitoktól függetlenül úgy döntöttem, ezt nem tűröm és lépéseket teszek.



2012. ápr. 18. 17:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen mindegy, facebook-on vagy ne adj' Isten közvetlenebb helyzetben flörtölnének így; így is, úgy is sértő. Az ismerősök is látják. Engem ne sajnáljanak a hátam mögött, és egyébként is, tőlük függetlenül, bármilyen helyzetben is (facebook vagy más) így megy köztük a társalgás, a párom lapátra lesz téve és a probléma meg van oldva.
2012. ápr. 18. 18:15
 12/23 melibaby válasza:
Már bocsi de aki azt javasolja hogy töröld magatokat annak csak ennyit üzennék hogy a face pont az az oldal ahol a legrövidebb idő alatt szövödik kapcsolat ezt tapasztalatból irom te megbántod más éppen akkor ir rá szia szépség van kedved csevegni...gondolom a többi ismerős mindenki számára
2012. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csal az emlékezetem ezt a kérdést már írtad ki, akkor azt írtad már 2 hete dobtad,csak kíváncsi voltál mi lenne a helyes.

Az is erről szólt, hogy facen tervezték a kirándulást nélküled,meg csak csaj barátjai vannak..

ennyire unatkozol?? 36 évesen? Vagy csak 16 és érettlen vagy?

14L

2012. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
A gyakorikerdesek kérdések feltevésére való és olyan kérdést teszek fel, amilyet akarok:-)
2012. ápr. 18. 18:20
 15/23 anonim ***** válasza:

Vágnám ki a páromat a 4.-ről, mint macskát sz*rni!!!!

Mindegy, ki mennyi idős, lényeg, hogy gusztustalan, ahogy a párod előtted, és minden ismerősöd előtt flörtöl egy másik nővel. Vagy beszéljétek meg, vagy pedig menjen ahhoz a nőhöz, akinek olyan gusztusos combikája van!


21/N

2012. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikerdesek kérdések feltevésére való és olyan kérdést teszek fel, amilyet akarok:-)'


Na most akkor szóval, te ezt már kiírtad, csak unatkozol?

2012. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Balek lennél, ha hagynád. De amelyik kutya ugat, nem harap. Szóval lehet írogat, de itt meg is áll a dolog. Ha azt a csajt akarná, akkor már szakított volna veled, nem? Talán ezért is féltékeny arra, amikor képeket raktál fel magadról és mások írogattak neked.

Én először beszélnék vele, hogy ezt fejezze be. Ne írogasson, mint egy egy kis hülye 16éves fiú. Legyen komoly és a te combodat nézegesse :) Te mutogasd neki - élőben! ne a FBon.

2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdés nekem is ismerős volt. nemrég írtad ki. De akkor is mindenki megmondta, hogy egy balek vagy, ha hagyod! Nem hiszed el? Most is azt mondják. Ha ezt eltűröd, tényleg egy lúzer vagy, és ne kételkedj már!
2012. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Te jó ég 30-on felül?????? nekem 23 évesen több eszem van....míg nem tudtam a korod írni akartam, hogy dobd a pasit és majd ha felnősz akkor kezdj hosszú kapcsolatba, most nem tudom mit írjak...lehet megérdemlitek egymást?
2012. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzásba viszi. De a perdöntő bizonyíték, hogy neked tiltja ugyanezt.
2012. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!