Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy szakítás után 4 hónappal még mindig nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem egy lány,ő beleszeretett egy új fiúba.

Próbáltam új lány után nézni de egyszerűen nem fog meg senki,senkire nem vagyok kíváncsi,mindenki más lány tök unalmas,humortalan.


És az a helyzet,hogy nagyon szerelmes vagyok még mindig az exembe :(

Nem vesztünk soha össze,békésen váltunk el,de nagyon fáj az egész nekem :'(



Munkát se találok,nem is keresek már 4 hónapja,egyik napról a másikra élek,semmi sem érdekel csak körülbelül a motorozás,sport meg ő :)


Direkt nem találkozok vele de mindennap vagy 10-20X minimum eszembe jut :(


Ötletek,hogy mi lehetne a megoldás ?


21/F


2012. ápr. 15. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól bírod, annyira nem lehetsz beleesve. Nem lehet, hogy csak bántja a hiúságod, hogy mással van?
2012. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ma 19:41


nem biztos hogyx az van,attó még tényeg szeretheti,ez csak még csak a hab a tortán hogy van pasija!

2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az a vicc,hogy az,hogy van pasija az cseppet sem idegesít.

Legrosszabb az egészben,hogy én kívánom neki,hogy legyen boldog ezzel a fiújával de ezt leszámítva hiányzik egyszerűen a társasága.

És valószínű már kapcsolat soha nem létesítenék vele újra de szeretném,hogy találkozzunk néha,beszélgessünk,hülyüljünk és szeretném,hogy újra együtt tévézzünk az ágyból :) egymás kezét fogva,szeretném újra megcsókolni,akár lefeküdni vele.


Hiányzik de nem mint barátnő hanem mint olyan személy akivel nagyon jól elvagyok,nagyon élvezem az együttlétet és hiányzik az,hogy kicsit a barátságon tovább kerüljünk (csók,beszélgetés plusz amit írtam )

Ergo a lénye hiányzik,akár szex nélkül is vagy csók nélkül is de jól esne együtt filmezni,beszélgetni,fogni a kezét,átkarolni,megsimizni a kezét,lábát,arcát .

És ennek már csak hab lenne a tortáján a csók és a szex.

E nélkül is meglennék,szakításunk után ezek még így mentek 1 hétig,akkor már volt neki az új fiúja,sőt még le is szopott akkor,(Nagy ribi) de áh nehéz elmondani :)


A lényeg,hogy szeretem mint embert de nagyon és ő is mint embert,de kapcsolat kettőnk között egyszerűen soha nem működött ez tény,de akkor is szeretnék vele lenni akár úgy is,hogy van barátja,az engem nem érdekel,már nem komoly kapcsolatot akarok tőle hanem flörtöt és egy olyan lányt akit jelenleg imádok :) pedig nem is láttam már 4 hónapja :)

Szóval valami ilyesmi

2012. ápr. 20. 04:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Inkább a fizikai kontakt hiányzik szerintem .. és mivel szereted, vele akarod ezeket.

Biztos vagyok benne, hogy találsz olyat, aki nem hagy el másért, és ugyanúgy fogod kívánni.

2012. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!