Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy szakítás után 4 hónappal még mindig nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem egy lány,ő beleszeretett egy új fiúba.

Próbáltam új lány után nézni de egyszerűen nem fog meg senki,senkire nem vagyok kíváncsi,mindenki más lány tök unalmas,humortalan.


És az a helyzet,hogy nagyon szerelmes vagyok még mindig az exembe :(

Nem vesztünk soha össze,békésen váltunk el,de nagyon fáj az egész nekem :'(



Munkát se találok,nem is keresek már 4 hónapja,egyik napról a másikra élek,semmi sem érdekel csak körülbelül a motorozás,sport meg ő :)


Direkt nem találkozok vele de mindennap vagy 10-20X minimum eszembe jut :(


Ötletek,hogy mi lehetne a megoldás ?


21/F


2012. ápr. 15. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
persze hogy ehet én is így vagyok,csak nekem 2 hónap tet e
2012. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

+ nem akarok illetlenkedni,ha az új fiúját szereti akkor én azt tiszteletbe tartom,nincs szándékomban megfúrni a kapcsolatukat és úgy néz ki köztük elég nagy most a szerelem már 4 hónapja és kívánom ,hogy boldog legyen mert nem vagyok rosszindulatú,velem is előfordult már,hogy együtt voltam egy lánnyal és beleszerettem másba,ez előfordul:)

a kapcsolat meg valóban nem működött ,elismerem,de mint ember mint társaság hiányzik,nem a szex rész hanem az,hogy simizzem a cuki arcát,fogjam a kezét stb

2012. ápr. 15. 18:44
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Pont ma fél éve szakított velem a volt barátom... és még mindig nagyon szeretem. :(


Megoldás? Nem tudom, hogy elfelejteni hogy lehet, de legyen igényed arra, hogy jobban érezd magad. Kezdetnek mondjuk elkezdhetnél munkát keresni, legalább lenne, ami lekössön.

2012. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És te ezekután képes vagy nem haragudni rá?
2012. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem haragudhatok rá mert mint kapcsolatnem működött a dolog de nagyon szerettük egymást mint ember .

Utolsó 1 hónapban már kb én sem kerestem mert idegesített ,hogy mindig nyafogott stb de míg nem kerestem 1 hónapig kb addig megismerkedett egy új fiúval aki gondolom kihasználta a helyzetet és magába szerettette a lányt.

A lány anyukája elmondása szerint 2-3 hétig sírt miattam a szakítás előtt és egy hétig a szakítás után,soha nem veszekedtünk , nagyon imádtuk egymást mint ember ,az elején többet éreztünk mindketten,majd ő kiszeretett belőlem de ezt leszámítva nagyon szeret,de én ezzel nem érek semmit :)

Tehát én kértem meg,hogy ne találkozzunk mert nem tudtam volna vele úgy talizni,hogy ránézek és tudom,hogy más fiúja van :(

Amíg megvolt nem kellett de szakítás után rájöttem,hogy mit veszítettem én f'sz :)

Persze magamra is vethetek amiért sz'rtam a fejére de ez már nem számít ,a lényeg,hogy hiányzik de majd felkeresem egy-két hónap után :)

2012. ápr. 16. 19:00
 6/14 TSABA2 válasza:
igen létézhet.
2012. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) Na látjátok így kell értelmesen,no rizsával válaszolni :D
2012. ápr. 18. 23:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Rohadt egy mazochista vagy amúgy, ugye tudod? :D

Nem hiszem, hogy a srácba annyira beleeesett, hogy ne fogadna téged vissza. Nem érzed úgy, hogy megcsalt az új sráccal? Mert szerintem ez pont az az eset, amikor nem kell vele foglalkozni, hogy már mással van, ha még kell, és tudnád szeretni, szerezd vissza.


Amúgy mi döbbentett rá, hogy mit veszítettél?

2012. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazából tudom,rég kereshettem volna újat de nem megy.

Sokat hisztizett,nyafogott,elvolt kényeztetve,kocsival vittem hoztam plusz a szülei is ergo kényeskedett állandóan amiből nekem nagyon elegem volt már.Én is szakítani akartam mert irritált a jelenléte,neki sose volt jó semmi.

De szakítás után annyira üres lettem,úgy érzem nélküle én nem vagyok teljes ember,3 évig kerestem egy olyan lányt aki nem csak arra kell hanem bele is szeretek szerelemmel és tessék megtörtént :)

Imádtam a humorát a szövegét és nem mellesleg nagyon-nagyon szép volt a lány és ami még ezt is felülmúlja ,hogy iszonyatosan cuki és aranyos :)

De leszartam kb 1 hónapig és nyilván mivel szép és okos meg minden így keresett magának egy olyat aki szereti :)) legalábbis azt mondja :D

Azalatt az egy hónap alatt magamat sem értettem,de nem vágytam arra,hogy felhívjam vagy találkozzak vele,zavart,jó volt szabadnak lenni :)


De néha lecsekkolom facen,hogy milyen vicces kiírásai vannak,hiányzik ő és a családja(anyucija mert ő is jófej volt ) :))


Visszaszeretném szerezni de azt gondolom míg friss a kapcsolata az új fiújával addig nem zargatom őket,majd nyáron mikor fél évesek lesznek akkor felbukkanok,addigra már biztos elunják néhanapján egymást és akkor jó lesz a lánynak,hogy újra szórakozhat velem,mert én bármikor meg tudtam nevettetni,de látjátok ,hogy képes vagyok papuccsá válni basszus ,megdugja más és én rá vágyódom :(


szakításunk után a lány barát akart maradni de én mondtam,hogy felejtse el egy időre,megígértem neki,hogy felkeresem és újra jóba lehetünk,nem hitt benne,nem oly rég írtam neki ,és kérdeztem talizunk -e és hülye dumával lerázott,hogy tanulnia kell meg elfoglalt a sport miatt,versenyek stb :((

És én ezek után is vágyódom rá és újra vele akarok lenni,magamat sem értem,én sosem voltam ekkora papucs,egy lány után se sírtam de utána többször előfordult és azóta egy romantikus filmen is bekönnyezek :))


Szóval nagy szarba vagyok és úgy érzem soha nem lábalok ki belőle,4 hónapja ugye ,hogy vége azóta 3 csaj is volt akik szépek voltak és lehetett volna akármi de nekem csak szexre kellettek,unalmasak és idegesítőek voltak,humortalanok stb :))


Az előző lányban leginkább a humor dominált :) és 1000/1 embernek olyan jó a humora mint nekem :)

Szóval nehéz találni új szép csajt,aki divatos,jól néz ki,cuki az arca :) humoros,cuki a hangja :D


Szóval van itt szopinger bőven :(


köszi,hogy meghallgattatok :D

2012. ápr. 19. 01:15
 10/14 A kérdező kommentje:

És hogy mi döbbentett rá ? :)

Folyton rá gondolok,hiányzik az,hogy együtt nevessünk állandóan,hiányzik az együtt alvás,hiányzik az együttlét,hiányzik a mosolya,a humora,hiányzik a családi közege :)

hiányzik a hülye feje és ez a csaj 10/9-es testű volt,tökéletes tini mell,gyönöyrű csupi puncoo :)

kerek,tini feszes popsi :(


És hiányzik az,hogy együtt kocsikázzunk :)

De leginkább az döbbentett rá,hogy okés,hogy szakítani akartam én is de a szerelem nem múlt el bennem :) és úgy nehéz a felejtés :)

és más nem érdekel csak ő,de most mondom,hogy amíg nem lesz az enyém addig nem fogok megnyugodni,tőlem elég lesz egy hetes kavarás csak érezzem még egyszer az illatát :)


Amúgy nem zargatom most,nem akarom lejáratni magam,adok neki is időt még,hogy együtt legyen az uj fiujával,a mai fiatalok ugy sem tudnak évekig boldogan együtt lenni,pk meg már majd fél évesek :D szóval lesz ami lesz

2012. ápr. 19. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!