Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, ahol nem volt /nem működött a szex? Egyébként meg jól megvoltatok.

Figyelt kérdés
Mi lett belőle? Mennyi ideig tartott? Megbántátok a döntést ( akár szakítottatok akár együtt maradtatok) ?
2012. ápr. 15. 02:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már pár férfivel,akinek merevedési problémái voltak.Nem ez miatt történt a szakítás,de ebből is gond lett volna a későbbiekben.
2012. ápr. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a volt párommal voltak gondok e téren:( Először nem volt gond, utána nem tudom mi lett, nálunk is merevedési problémák léptek fel, és akármit csináltam, nem segített. Eléggé közrejátszott ez is a szakításban később:( Pedig egyáltalán nem vagyok szex mániás, sőt! Csak eléggé kihatott már az én lelkivilágomra is. hogy akármennyire bedobtam magam, nem segített. Egy idő után kezdtem úgy érzeni biztos velem van a baj... fél évig "szenvedtünk" ezzel, idővel ingerültebbek, türelmetlenebbek lettünk egymással, úgyhogy eljött az ideje hogy kimondjuk, ez nem működik így, legyen vége. Pedig szerettem, sőt úgy érzem mái napig vannak érzelmeim iránta... De már nem lehet visszacsinálni:(

Aztán volt még egy eset, ott meg az volt a gond, hogy "túl nagy volt neki", nekem fájt, kellemetlen volt, és a túlzott szexmániája csak rontott a dolgon. Így sem volt jó.

Kezdek ráébredni, hogy tényleg velem van a baj:(

2012. ápr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak gondok, viszont a vége e miatt az lett,hogy fél éven keresztül megcsalt...szakítottunk, de még mindig szeretem, pedig már karácsonykor is nélküle voltam....hiányzik, de neki a szex fontosabb...

bár tuólag megbánta és könyörgi vissza magát de nem szabad, hogy belemenjek, bármennyire is fáj:(

2012. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Minden egyéb klappolt, csak a szex nem. A vége az lett, hogy én egy hisztis b@szatlan pics@ lettem, rengeteget veszekedtünk, majd szétmentünk 3 év után. Szörnyen fáj ez az egész, szeretem őt, de ilyen fiatalon nem lehet szex nélkül együtt maradni hosszú távon. Kihal az intimitisás, a gyengédség, minden szex nélkül. Én utólag azt mondom jobb lett volna az első néhány megjavítási kísérlet után kilépni, talán kevésbé lett volna fájdalmas a szakítás, és nem állnék itt 26 évesen egyedül, úgy hogy már nem is emlékszem milyen a jó szex. Tele lettem gátlással meg frusztrációval emiatt.
2012. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%
én is teljesen olyan helyzetben vagyok mint az előttem szóló...nagyon rég óta nem működik a szex, és csak azért nem tudom elhagyni mert szeretem őt...
2012. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
64%

Én nem tudom mit lehet szeretni egy olyan férfin, aki nem tud nőként kezelni benneteket.


Egy kapcsolatban működhet sok minden rosszul, de ha nem vagytok egymás örömére, nem működik a kémia akkor minek kell erőltetni a dolgot? Pénz? Bizalom? Kialakul. Ha nem tud elkényeztetni az ágyban, akkor hol tud? A sexuális bajok többsége egyéb problémák kivetülése. pl. Megcsal, elrontott valamit és nem meri elmondani, stb.


26 FFI


Előttem szólók: Tökéletes voltam az ágyban, sőt (: de mégis ki lettem téve, mert nincs munkám. Most akkor mi kell nektek, nőknek? :D

2012. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, az én volt páromnak sem volt munkája, de ez engem hidegen hagyott, mivel nekem sem volt, mindketten egyetemisták voltunk... Szóval a jó szex fontosabb:) Ott a pont:)

2. voltam.

2012. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogy végigolvastam a hozzászólásokat, kicsit megnyugodtam és ezért rögtön elnézést is kérek mindegyikőtöktől. Nem annak örülök, hogy ilyen problémákkal küzdötök, de eddig meg voltam róla győződve, hogy ez csak nálunk okoz gondot és mindig irigyeltem másokat, hogy milyen sűrűn csinálják.


Sajnos nálunk is vannak ilyen jellegű problémák. Ha csináljuk, akkor nagyon jó szokott lenni, de sajnos ritkán kerül rá sor és az is nehezíti a dolgot, hogy a párom nem túl "ötletes" az ágyban, hiányzik belőle a szenvedély. Mindent megtesz, hogy örömet szerezzen, de kissé "meg akarom oldani a feladatot, hogy ne mondjak csődöt" jellege van az egésznek. Talán mostanában javulgat a helyzet, próbálom terelgetni és oldani, mert hihetetlenül feszült szokott lenni, például azt sem engedi, hogy én csak úgy kielégítsem. Azt mondja, megalázónak érzi rám nézve és ha nem kölcsönös, akkor neki nem jó. Édes, hogy ennyire figyel rám, de valahol nagyon zavaró, hogy ennyire feszült.


Ja, és el kell mondjam, neki sincs munkája és soha nem vágtam még a fejéhez, mert nem ezen múlik a szerelmünk. Imádjuk egymást, minden téren nagyon jól kijövünk. A sors iróniája, hogy az előző kapcsolatom, ami nagyon hosszú évekig tartott, csak a szexben volt tökéletes, azon kívül állandóan vitatkoztunk, balhéztunk mindenen. Na most akkor melyik a jobb?


30/N

2012. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem most van olyan kapcsolatom ahol nem működik a szex, és egyépként jól megvagyunk és ezért nem szakitottam vele... de lehet hogy fogok
2012. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, mióta vagytok együtt?
2012. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!