Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a szüleimnek és a barátomnak? (sajnos nem kamu a kérdés, mielőtt valakik (k) beszólnának)

Figyelt kérdés
Délután egyedül voltam itthon és jött két szerelő, akik a fürdőszobában ügyködtek valamit. Egy ideig kopácsolást meg zörgést hallottam, aztán már egy ideje semmit zaj nem jött onnan és gondoltam felmegyek megnézem mit csinálnak még. Résnyire volt nyitva az ajtó és undorító dolgot láttam. A fürdőben van a szennyes kosár és a ruhaszárító is, ahol a fehérneműim száradtak. Ezek a barmok meg elővették a ...ukat és a bugyijaimat, melltartóimat szagolgatták meg a farkukhoz dörzsölték. És a szennyesből is kikotortak párat, talán még az anyáéból is. Azt hittem ott ájulok el, ráadásul le is nyúltak párat még a szennyesekből is. Teljesen lesokkolt ez az egész, de nem tudom, hogy elmondjam-e itthon. :S:S
2012. ápr. 15. 01:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
szerintem meg szolj a szuleidnek... ez van. fel kell vallalni az igazat, ki kell mondani megha fura is es nehez ellene tenni. szoktasd magad hozza hogy kimondod az igazat barmilyen nehez is. gyakorolni kell hogy idovel konyebben menjen.
2012. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe direkt elbasznék valamit otthon (lehetőleg a fürdőbe) és kihívnám őket majd lekameráznám és felnyomnám a youtubera azután megkeresném őket face,myvip valamin és elküldeném az összes ismerősüknek a videót majd megkeresném mindegyik anyját (pl:név alapján telefonkönyvben és felhívnám azzal hogy nyert egy dvdt mondja meg a címét és küldjük meg persze ezt el lehet küldeni felségüknek is (ha van nekik) + ki lehet plakátolni a városba :)
2012. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek minden képpen!! Undorítóak!
2012. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha ezt elmondod a rendoroknek akkor ugy korberohognek mintha uforol akarnal jelenteni. ha van is bizonyitek akkor is kiszabnak vagy 15-20 ezer ft birsagot es nem lesz semmi, csak nagy nevetes. de ez tenyleg beteges a budos bugyira, meg a budos melltartokra izgulni.
2012. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!