Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a szüleimnek és a barátomnak? (sajnos nem kamu a kérdés, mielőtt valakik (k) beszólnának)

Figyelt kérdés
Délután egyedül voltam itthon és jött két szerelő, akik a fürdőszobában ügyködtek valamit. Egy ideig kopácsolást meg zörgést hallottam, aztán már egy ideje semmit zaj nem jött onnan és gondoltam felmegyek megnézem mit csinálnak még. Résnyire volt nyitva az ajtó és undorító dolgot láttam. A fürdőben van a szennyes kosár és a ruhaszárító is, ahol a fehérneműim száradtak. Ezek a barmok meg elővették a ...ukat és a bugyijaimat, melltartóimat szagolgatták meg a farkukhoz dörzsölték. És a szennyesből is kikotortak párat, talán még az anyáéból is. Azt hittem ott ájulok el, ráadásul le is nyúltak párat még a szennyesekből is. Teljesen lesokkolt ez az egész, de nem tudom, hogy elmondjam-e itthon. :S:S
2012. ápr. 15. 01:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%

Miért nem mentél be hozzájuk és vetkőztél pucérra? :OOO

Tudod mekkora gang-bang lett volna??? Minden csaj erről álmodik, te meg ahogy elveszni a pitsába!!! Felháborító! :D Lett volna egy jó napod, megspóroltad volna a szerelési költséget és nekik is lett volna egy jó napjuk :D

Ennyi jót veszni hagyni... Pocsékolás!!! Szégyelld magad! :DD



21F

2012. ápr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A zsarolás jól hangzik. Én játszanám a gyanútlant, amíg nem sikerül felvenni őket.
2012. ápr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Úristen! :O Ti tuti betegek vagytok.
2012. ápr. 15. 02:46
 14/24 anonim ***** válasza:
Semmi bizonyítékod .. akkor kellett volna rájuknyitni, és elküldeni őket a búsp icsába.
2012. ápr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

szerintem ezt muszáj elmondanod.

Ha valamelyiken hagytak nyomot akkor rendőrség.

2012. ápr. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%

Betegek?? Ugyan már!


Gondolj már bele! 3-man (vagy ahányan voltak) körbeállnak meredező farkukkal te pedig egyenként lecummantottad volna őket!! Végére jól benedvesedtél volna és a lucskos, lüktető puncidba tolta volna az egykük a Jánost! A másik meg benyálazta volna az ánuszod és feltültötte volna pici lyukad hátulról! Duble Penetration! Síkító élmény lett volna b@szki!! :DDDDD Mindezt a fürdőszoba kellős közepén. Verejtékező tested kirázza a hideg csempe... Gondolj csak bele! :DDDD



21F

2012. ápr. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Christian Death ***** válasza:
Mondtam en hogy ez nem ritkasag, csak ritkan lattal ferfiakat akik szeretik a punci illatat.
2012. ápr. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj.... holnap visszaadjuk a fehernemuket TISZTAN!
2012. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

hulye -.-'

XDXD

2012. ápr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2 lehetseges verzio letezik! az elso h elmondasz mindent mer felhaborodtal es megrazott az esemeny. a masodik, hogy legkozelebb egy ilyen esetben benyitsz es atadod magad az esemenyeknek XD
2012. ápr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!