Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsátottátok meg a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsátottátok meg a párotoknak a megcsalást? Ha igen miért, ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat.

köszönöm

21L


2012. ápr. 13. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsal az nem szeret, még ha meg is tudnám bocsátani (amit nehéz, sok idő kell hozzá) akkor is annyi a kapcsolatnak.
2012. ápr. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van igaza az előttem szólónak. Én például másfél éve vagyok együtt újra az exel és csupán fél évet voltunk külön.
2012. ápr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
engem nem erdekel hogy megcsal-e hanem az erdekel hogy miert tette es mit tanult belole, mit erzett kozben es mire vagyik a jovot illetoen. ha ugy erzem hogy szeret akkor tolem minden rendben.
2012. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kulonben a szo "bocsajtottatok" mert ugye a szoto az bocsajtani!
2012. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
off: bocsát is helyes, google jó találmány, próbáld ki te is
2012. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, de az attól függ, hogy konkrétan hogyan történt.

Mert pl. ha csak egy alkalom volt, részeg volt, és rámásztak, utána megbánta a srác, és lelkiismeret furdalása volt, utána teper érted,akkor talán megbocsájtható.

Ha többször is együtt volt valakivel, és esetleg szerelmes is lett a másikba, de azért téged is szeret, akkor azért nem hiszem, hogy meg lehet bízni utána benne.

2012. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én lassan 3 és fél éve vagyok barátnőmmel. Még az elején félre lépett, de én nagyon szerelmes voltam és azt mondtam, hogy azért folytassuk. Ez kb 3 éve történt. Ma már nem bocsájtanám meg, de hát ennyit számít a szerelem :).


23F

2012. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Nem voltam még ilyen helyzetben.

De a véleményem az, hogy mindenhez 2 ember kell, tehát nincs olyan hogy rámászott a másik. Ha megcsal akkor valami nem jó. Pl. nem szeret, nem kíván.

Most azt mondom, hogy nem bocsájtanék meg. De mint írtam, nem voltam még ilyen helyzetben. De szerintem nem bocsájtanék meg.

2012. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.Miért? Azért mert tudom, hogy senki sem tökéletes.Mindenki hibázik, mindenkiben ott van a gyarlóság.Bennem is. No és ha meglátom magamban hogy én sem vagyok tökéletes, akkor hogyan is várhatnám el a másiktól a tökéletességet.Van aki talán sosem csalná meg a párját, de ettől még nagyon kegyetlen bántó tud lenni.Sokan mondják, hogy "ha megcsal a párom , többé már nem tudok bízni benne".Én azt mondom, hogy inkább abban nem lehet bízni, aki egy megcsalás miatt nem tud többé bízni, illetve nem tud megbocsájtani. Az ilyen ember egyáltalán nincs tisztában az emberi természettel,egyáltalán nem ismeri sem önmagát sem a másik embert.Az igazi bizalom szerintem arról szólna, hogy elsősorban bízom abban , hogy tanulok az életből, fejlődöm, egyre inkább megértem önmagam és a másik embert.Az igazi bizalom nem arról szól, hogy hamis illúziókat ringatok a másik emberről, hogy teljesen hamis képet alkotok róla, és közben abban bízom hogy e hamis valótlan irreális kép mindörökre megmaradjon.
2012. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!