Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsó csók?! HELP

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit megkérdeztem, hogy járna -e velem. Igent mondott. De még nem csókoltam meg. Megkértem, hogy adja oda egy dolgozat másolatát, erre azt mondta akkor adja, ha valamit adok érte. Mondtam hogy csókot. De nem tudom hogy csináljam :/ Neki már volt fiúja, de nekem ő az első. Félek, hogy valamit el fogok rontani :(( Akkor akarom, amikor suliból hazakísérem. Az is nehezíti a dolgomat, hogy a szomszédjukban lakik egy öreg néni aki egész nap leskelődik, és a lány nem szeretné ha látná :S Hogyan csináljam?
2012. ápr. 12. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát pedig muszáj lesz, ha le akarod másolni a dolgozatot. Kikerülhetted volna a problémát, ha magadtól írod meg. De persze Te mindig a könnyebb végét fogod meg mindennek. Hát most edd meg amit főztél, és felnőtt ember módjára, ahogy ígérted, szépen csókold meg.
2012. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jön magától:D ne izgulj, inkább örülj neki:)))) rácuppansz, és a töbi már csukott szemmel zajlik, de neten utána nézhetsz hogyan is "kell" csókolózni, de menni fog az magától:) bár én még nem csókolóztam :) Megelőzöl mi??! Te g*ci:)))
2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most akkor az öregnénivel van bajod, vagy az első csókkal?

nem muszáj az öregnéni előtt csinálni. odahajolsz hozzá, és amint megpuszilod a száját... jönni fog magától. relax.

2012. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a 2 vel ://
2012. ápr. 12. 22:43
 5/6 <random> ***** válasza:

Semmi gond, minden menni fog magától. Eddig még nem hallottam senkiről aki felsült volna ilyen helyzetben. Csak vedd rá magad hogy oda juss. Ne pánikolj, vedd természetesen.


A nénikét meg kerüld el, ha zavar. Egyébként meg legfeljebb irigykedni fog...

2012. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmiképp ne dugd le a nyelved a torkán.:P Sőt, egészében hanyagolhatod sztm az első csóknál. Csak nyomj egy csókot az ajkaira.:) de valóban, ezután úgyis jön minden magától.:)
2012. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!