Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódjak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódjak ha a párom szinte sosem féltékeny?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
örülj neki h megbízik benned.. :)))
2012. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom sem féltékeny soha.. először még zavart, de ő mindig azt mondja, hogy megbízik bennem, ha meg egyszer mégis megcsalnám akkor meg már nem szeretem és vége.. körülbelül ezzel lezárja a dolgokat:D Bár én nem is adok rá nagyon okot.. szerintem ne aggódj jobb mintha betegesen féltékeny lenne.. az sokkal idegesítőbb lenne hidd el:)
2012. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azért nem vagyok sosem féltékeny, mert tudom, hogy nem csalna meg. Ha meg mégis akkor így jártam, de idegeskedni nem fogok emiatt. Elég sok kilométer van közöttünk, amúgysenem tudnám ellenőrizgetni hogy hétközben mit csinál... :)
2012. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!