Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire meghatározó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadmeggy kérdése:

Nektek mennyire meghatározó az első igazi kapcsolatotok az életetekben? 20/F

Figyelt kérdés

(Nem rég szakítottunk a párommal 3 év után, ő volt nekem az első)

Gondolsz néha rá?

Fontos számodra, hogy ő vette el a szüzességedet és vele fedezted fel a szexet?


2012. ápr. 10. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mert jól átbaszott a ku*rva:D:D 6 év után:D
2012. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem is átbaszott igaz csak 4 évig. De így legalább már le k*rvázhatom :D
2012. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
en majdnem ongyilkos lettem az elso nagy szerelmem utan... bele is betegedtem, kifakadt a vakbelem es szinte meghaltam. Szenvedelyes tipus vagyok :P
2012. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én békésen szakítottam exemmel. Ő volt az első komoly kapcsolatom, 2.5 évig jártunk, első szex, meg első komolyabb minden. :D Egyszerűen csak kiszerettünk egymásból, de teljesen normálisan ért véget az egész, mai napig beszélgetünk néha, mi újság a másikkal neki is lett barátnője, nekem is barátom.

Én örülök, mert minden vele kapcsolatos emlék pozitív maradt, nem gyűlöltem meg, mert nem csinált semmi rosszat, csak kész vége lezártuk. :)

Szoktam néha rágondolni, de elég ritkán, mert azért ez már jó régen volt, több éve, inkább csak ha valami kapcsán eszembe jut. Olyankor mosolygok egyet, aztán annyi. :)

21L

2012. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem meghatározó, amúgy 1,5 év volt 21L
2012. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem határozott meg semmit.
2012. ápr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert gerinctelen volt :D
2012. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szakítás után nem gondoltatok rá sokat?

Nekem több ismerősöm is mondta, hogy az első igazi kapcsolata meghatározó volt számára és máig jó érzéssel tekint vissza.

2012. ápr. 10. 03:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Még most is meghatározza a mindennapjaim, pedig már lassan 1 hónapja, hogy vége lett.. (5 év)


19L

2012. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!