Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz h a látszólag rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz h a látszólag rossz fiúknak van a legnagyobb szívük?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatom azt mutatja h igen.

Leírom miért!

Van egy társaság ahol van egy úgymond rossz fiú, ilyen bőrdzsekis,napszemcsis dumagép,látszólag nagyképű,önző,öntörvényű,és egoista,és úgy állítja be magát,mint aki szrik a világra maga körül,és csak a saját kis dolgai érdeklik,mindenkit oltogat,beszól,ugratja az embereket. Nem is volt túl szimpatikus,egész addig amíg meg nem ismertem. Egyszer ugyanis véletlen összefutottam vele,és kettesben amikor beszéltünk kiderült h nem is olyan nagy sggfej mint aminek mutatja magát,kedves volt velem és megértő,őszntén elbeszélgetett velem. Tényleg egész mély témákba belementünk. A többiekkel a társaságból csak ilyen felszínesen vagyok jóba vagy még úgy sem,soha nem tudtam velük ilyen komoly dolgokról beszélni,mint ezzel a "rossz fiúval". Ez a nevetséges,h korábban egyáltalán nem volt szimpi,és most h megismertem ,rájöttem,h ő a legjobb fej a társaságban. Rajta kívül senkivel nem tudtam igazán őszintés és komolyan beszélgetni. A többiek látszólag kedves,rendes emberek,de mégsem foglalkoznak velem,csak iylen álkedvesség van bennük,a látszatra adnak,felszínesek . Ugye milyen érdekes!?:) Valaki tapasztalt már hasonlót? 17/l



2012. ápr. 9. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy a rossz fiúknak nagy szívük van nem hinném. De a rossz fiút TETTETŐ fiúknak nagy szívük van és igenis érzelmesek még ha ne is mutatják ki ;) Amúgy az ilyen fiúk nehezen mutatják ki az érzéseiket (gyakran családi helyzet vagy társasági problémák) így inkább elrejtik de valójában egész figyelmesek! (vagyunk!) De azért vigyázz nehéz megállapítani de ő valószínűleg csak tetetett rossz fiú és csak megértésre vár :)

18/F

2012. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
NEM!:D ugyan mindig van kivétel ami erősíti a szabályt, de nem nem igaz csak elhitetik, hogy romantikusabbnak tűnjön a kontakt. Mélyen legbelül bunkók maradnak. Többszörös saját tapasztalat!!!! ;)
2012. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keménynek és durvának mutatni magad és annak lenni két külön dolog. De vannak olyan fiúk akik csak tettetik. Gyakran adom ám én is a "f*sza gyereket" miközben mát gondolok ;) de hát tagadhatatlan hogy sok bunkó van közöttünk :D

18/F

2012. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a kérdés igaz-e, de az ellenkezőjére tudok példát mondani. Ismerek egy fiút, aki nagyon kedvesnek, szolidnak, udvariasnak tűnt, szóval igazi jófiúnak. Pár év múlva azonban kiderült, hogy egy oltári nagy szemétláda, alattomos, sunyi és rosszindulatú.


Nem tudom, de én azóta félek az ilyen típusú, visszafogott, kissé önbizalomhiányos pasiktól.


Szóval simán lehet, hogy az ellenkezőjére is akad példa, tehát vannak rosszfiúk, akik valójában nagyon jóindulatúak és a légynek se tudnának ártani.

2012. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a Bad Boy-ok csak azzal a csajjal kedvesek akik bejönnek nekik, többi emberrel tahók. Ha neked ilyen kell.., végtére is a lényeg hogy veled kedves nem?

F18

2012. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tetteti, hogy rossz fiú. Lehet, hogy azt tetteti, hogy nagy szíve van. :) A lényeg, kétszínű emberben ne bízz.
2012. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!