Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy unalmas vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy unalmas vagyok, leszek a páromnak, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Unalmasnak lenni nem jó, de görcsösen szórakoztatónak lenni sem. Magam elengedni nem merem, mi legyen?


(bocsesz. mellőzzétek a leb...ó válaszokat, ha lehet, nem hinném, hogy azok segítenének...)


2012. ápr. 9. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mered elengedni magad akkor hülye vagy.
2012. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz,pont erről beszélek, ezt én is tudom, érted. nem pátyolgatást kérek, de most az h lehülyézel, nem tudom, kinek és mire jó.
2012. ápr. 9. 09:40
 3/13 anonim ***** válasza:

A fájó igazságot mondtam :)


Nem értem miért kéne attól félni, hogy elengeded magad. Ha egy rideg valami akarsz lenni, aki folyton retteg még a párja elött is, akkor bizony hamar megmondja majd, hogy neki nem kell ilyen.


Gondolkodj el.

2012. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez elég Csernus kaliberű válasz volt, de azért kössz.
2012. ápr. 9. 09:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miből gondolod azt, hogy unalmas vagy? Mi az amit konkrétan te nem csinálsz, amit más szerinted igen?


Ha a párod olyan könnyen megún, akkor úgyse vagytok egymáshoz valók, meg nincs is akkor belédesve túlzottan, keress vki mást magadnak.

2012. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, én úgy érzem, nem vagyok elég szórakoztató, szellemes. Azaz, nem állandóan viccelődök, néha komoly vagyok. Vannak primitívebb vicceim, a nővéremnek bátran mondok ilyeneket, ő halálra neveti magát azokon, de neki nem merek.
2012. ápr. 9. 09:53
 7/13 A kérdező kommentje:

A mondandóm vége kicsit kusza lett.

tehát, nővéremnek mondok kissé parasztosabb vicceket is, és szakad a röhögéstől

a lánynak nem merek.

2012. ápr. 9. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a párod, nyílván tudod mi az ami még mehet és mi az ami nem.


Amúgy meg ha szerelmes, akkor állhatsz egy szappantartó színvonalán is te leszel a legérdekesebb ember a világon.


És nem kell folyton poénkodni, párt akar magának nem bohócot. Az sokkal fontosabb, hogy akkor felderítsd mikor szomorú, ha más nem csokival, vagy csikizéssel.

2012. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ilyeneken agyalni,ha összepasszoltok nem leszel neki unalmas.Én is ugyanazt az elcsépelt,de mindig helytálló mondatot szúrom ide:légy önmagad!26n
2012. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne könyveld el magad ilyennek vagy olyannak, annak érezhető negatív hatása van, ha "nem engeded meg magadnak" hogy mondjuk poénos legyél. NE próbálj viccet mesélni, támaszkodj inkább vicces benyögésekre különféle adódó helyzetekben. Csak egy rövid példa h mire gondolok:


Minap a kolléganőm brutális módon késsel nyitotta ki a kajája tetejét. (beledöfte) Én csak annyit mondtam, hogy na ez most már tuti döglött, nincs miért aggódni... Mindenki feküdt. Szóval "akarj röhögni", és keresd a vicces dolgokat körülötted, merthogy baromi sok van, csak észre kell venni.

2012. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!