Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtök szerei a számítógépes játékokat? Pl. GTA, Call of Duty, Sims.16L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 23:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23:21 Hagy mutassam be neked a World of Warcraft című jó kis játékot, aminek sosincs vége és sosem lehet letenni. Hajrá :D.
2012. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

áhhhhh a barátod nem érti ezen csodák értelmét! Gyere hozzám:D

F18

2012. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

11#

2evet lehuztam vele meg amikor kijott, sot volt az 3is.

nem tudsz ujat mutatni, veteran vagyok:)

2012. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de azért válaszolok én is, ha nem gond :D Már csak azért is, mert én is ilyen vagyok, szeretem a számítógépes játékokat, a leírtak közül Call of Duty pont nem, a többi igen, + WoW, Colin McRae, Need for Speed összes jöhet, meg még csomó mindennel játszottam eddig, de nekem még nem sikerült olyan pasival találkoznom akit ez zavart volna :D :D Szerintem amúgy semmi gond nincs ezzel, szabadidődben azt csinálsz amit akarsz, és amíg nem ülsz folyamatosan a gép előtt éjjel-nappal addig nincs gond :D Vagy játsszatok együtt valamit :D 24/L
2012. ápr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan furcsa, én is szeretem ezeket.
2012. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
#13 hidd el, tudok neked újat mutatni. 5 éve vagyok a pályán, a mai napig.
2012. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen barátnő kéne. :D


Rászoktatnálak a Left 4 Dead első részére is. Ja, és a Vice City-nek köszönhetően a metál zenére. A Colim McRae sorozat csak a 2005-ös verzióig jó. A többi már nem rally.

2012. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy plusz,nálunk fiúknál! Abba ne hagyd!
2012. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sőt, Star Trek Online-t együtt is tolhatnánk, csak ne féltékenykedjen a parancsnoknőimre. XD
2012. ápr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:

Huha:)

Lassan 5 eve jatszom autoszimulatorokon(Need for Speed,juice stb)..szoktam jatszano CoD-ot is,de ha szereted a kihivasokat es igazan szeretsz jatszani akkor ajanlok par jatekot:Rayman Origins,Kingdoms of Amalur:Reckoning,Need for Speed World..Hidd el ha jatekrlor van szo ezek jok:)

2012. ápr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!