Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell telepíteni a The...

Hogy kell telepíteni a The Sims 3-mat? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom sokan kérdezték, és tényleg mindent átnyálaztam, de szeretném, ha valaki normálisan leírná, hogyan is kell telepíteni a The Sims 3-ma és a kiegészítőket. Előre is köszönöm!
2012. jan. 19. 06:03
 1/3 A kérdező kommentje:
És bocsánat, de elfelejtettem...Melyik ill esetleg csak az alapjátékot és az utolsó kiegészítőt kell crackelni? (voltak már ilyen kérdések, de egyik sem írta le rendesen...:$)
2012. jan. 19. 06:11
 2/3 hollófernyiges ***** válasza:
Felrakod az alapjátékot, aztán megjelenési sorrendben a kiegeket és a végén felülírod a megfelelő fájlokat a törtekkel ha csak kipróbálnád és aztán megvennéd az eredetit :)
2012. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült. Igen, csak az volt a probléma, így utólag láttam át... hogy csak az utolsó kiegészítőt kell crackelni. Egyszer már megvettem. (: De még egyszer már nem tudom, így most így próbálok vele játszani. (:
2012. jan. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!