Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szinten ki tudok akadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szinten ki tudok akadni a paromtol hogy rendesen en szegyellem magam. De miert folytassa tovabb a banto szavakat a sertegetest, ha tudja hogy nekem ez nagyon rosz es kiakadok. Elvezi hogy ilyen hatassal van rám?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
miért vagy vele...pffff
2012. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Folytassa, rosz? Talán mazo vagy, és ezt élvezed.
2012. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

miert vagyok vele, mert egyszeruen keptelen vagyok szakitani vele. amikor meg szakitottunk konyorogve jott vissza hogy minden rendbe lessz es megvaltozik, egy ket honapig ugy is volt, de egy ido utan megint ugy mond uralkodik felettem. tudom hogy nagy reszt en hibam, de nem tudok kiszakadni ebbol a egeszbol.es a legrosszab hogy kulfoldon elunk, es rajta kivul nincs itt masom.

szeretem ot, mert amugy o jo a elet sok reszen, de nem enged magabol, hihetetlenul makacs es uralkodo, nem tud igazat adni nekem.

2012. ápr. 7. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem rögtön a szakítás a legjobb. Érzelmileg picit alul van a srác, de korrigálható. Viszont ha semmibe veszi az érzéseidet, akkor nem szeret.
2012. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!