Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után szex?

Figyelt kérdés
Korainak tartjátok 3 hónap után 17 éves lány és 28 éves fiú közt?
2012. ápr. 7. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok iriggyel! Ők azt szeretnék ha nem lennél boldog egy kis pisissel.

A pasidnak már nem korai, neked meg még lehet hogy korai. Egyeztessétek össze az igényeiteket:)

2012. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szánalmas... rohadtul nem tartom tehernek a szüzességem, büszke vagyok rá, hogy nem dugattam meg magam 13 évesen a vonatállomáson, mint egy ismerősöm. Sőt, tulajdonképp félek is az elsőtől, még nem érzem magam késznek rá. Addig pedig nem fekszem le senkivel. Ha nem tetszik, el lehet menni és keresni könnyű prédát. Ezt belőle viszont nem nézném ki, 3,5 hónap alatt fel sem hozta, nem erőszakoskodott, csak csók volt, ölelések, simogatás.
2012. ápr. 7. 17:29
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a normális válaszokat! Én is így képzelem el... meghitten, gyengéden, olyan valakivel, aki vigyáz rám, szeret, és figyelembe veszi, hogy én mit akarok. :)
2012. ápr. 7. 17:30
 14/20 Candy Close ***** válasza:
Eggyetértek a kérdezővel!aki azt írta,h a mai lányoknak teher a szüzesség,az egy nagy s*ggfej,és bizonyára csak k@rva lányokat ismer...
2012. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk az olyan lányok rendesen ki is tesznek azért, hogy a férfiaknak, fiúknak utána kollektív véleményük legyen az összes nőről.. :)
2012. ápr. 7. 17:49
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!


Akkor és ott történjen meg ahol te illetve ti szeretnétek, és csak is akkor ha már készen vagy rá!

Nekem speciel tökre jól esik olvasni hogy van még normális fiatal lány.

A korkülönbségről meg csak annyit hogy ha valóban szeretitek egymást akkor nem számít a kor!

/ Mikor férjemet megismertem 17 voltam ö 30. Ö volt az első és egyetlen az életembe és egy évet várt rám. Most már lassan 8 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok/.

Sok boldogságot nektek és kellemes húsvétot! :D

2012. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm! :) Aranyos a történetetek, örülök, hogy boldogok vagytok! Én is örülnék, ha így alakulna a kapcsolatunk :) Kellemes ünnepeket nektek, neked pedig sok locsolót! :)
2012. ápr. 7. 17:58
 18/20 anonim ***** válasza:
sztem oké a dolog 21L
2012. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tartom korainak, főleg ha megbízol a srácban! :) Sok sikert kívánok nektek :)
2012. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) A bizalom már meg van, mindent elmesélünk egymásnak :) Szüleim után ő az, akiben a legjobban megbízok!
2012. ápr. 10. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!