Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok nekem mesélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem mesélni a muzulmán vallású arabokról?

Figyelt kérdés
Van egy pasim aki arab és nemsokára ki szeretnék hozzá menni Algériába. Csak nem tudom, hogy mire számíthatok.! Légyszives segítsetek! Kösz!:)
2012. ápr. 7. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kivágott ruhát ne vigyél magaddal!!!Kendőt annál többet,amivel eltakarod magad.
2012. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Európában szocializálódott nőnek elviselhetetlen. A vallást komolyan veszik, te nem leszel többé ember, csak értéktárgy. Nincs szavad, nincs akaratod, valószínüleg sosem jössz haza többé, és még az is lehet, hogy ott többnejűség van. Egy másik, szerintem végtelenül barátságtalan világ. Úgyse hiszel nekem, viszlát. :)
2012. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Lányom nélkül soha! c. könyvet!


Az a baj, hogy ezek a lányok nem hisznek azoknak akik megpróbálják őket eltántorítani attól hogy összekössék az életüket egy arab férfival. Szóval kár erőfeszítéseket tenni.

2012. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]


itt olvashatsz tapasztalaatokat, hideget-meleget.

Osztom amúgy az eddigi hszólók véleményét, persze vannak "sikertörténetek", de az elenyésző.

2012. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem egyiptomi srácok környékeztek meg, ígértek fűt-fát,

de nem szabad bedőlni!

2012. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj - jöjjön ő ide. Egyedül, nőként oda menni veszélyes.

Az iszlám vallásnak is vannak ágai, sita és szunnita, nem mindegy, melyiket gyakorolja valaki.

A Lányom nélkül soha c. film nem hiteles, rengeteg benne a hiba.


Hogy mire számíts? Ez rengeteg dolog függvénye. Mennyire fontos számára a vallása, hogyan viszonyul a nyugati kulturához, a nők helyzetéhez, milyen a családi élete, milyen társadalmi réteghez tartoznak (ilyenkor ez is sokat jelent), tanul-e, dolgozik-e, mik a éljai stb...


Gondold végig.

2012. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TijuMK ***** válasza:
50%

Az én barátom is arab, marokkói. Többször voltam már nála kinn, amíg a szüleinél vagyunk hosszú ujjú zárt felsőben és hosszú nadrágban vagyok, mert még azt is nehezményeznék ha a vállam kilógna. Szóval nyaktól bokáig zárt ruha. Ha viszont elmegyünk kettesben a srác lakására ott tök mindegy mit veszek fel őt nem zavarja, meg az utcára is mehetek abban amiben akarok, oké mellkidobós felső csak a strandon. De a rövid szoknya simán jó utcára. Továbbá nekik a vallás szent szóval véletlen se kérdőjelezz meg semmit mert azt nagyon nem szeretik. Napi 5ször imádkozik, péntekenként a mecsetbe jár. Soha nem iszik, cigizik nem eszik disznó húst. Hála a jó istennek kiverte a fejéből hogy belőlem is muszlimot csinál és nem lovagol már ezen a témán. De készülj fel biztos felhozza majd a pasid is a témát.

Eleinte szokatlan volt számomra a vallása nagyon zárkózottá teszi, de mivel már lassan 3 éve vagyunk együtt így elfogadtuk egymást.

Ja igen és az utcán már megfogja a kezem, de eleinte nem akarta mert ott az se divat. Csók vagy "fogdosás" meg tabu. Csak a ház 4 fala közt, esetleg este amikor sétálunk.

Mindemellett nem szabad általánosítani a muzulmánokat pl a bátyja iszik, cigizik nem dolgozik xD Szóval közel se biztos hogy betart mindent amit a vallása megkövetel.

Továbbá sokan hiszik hogy az arabok agresszívak, meg a nő nekik olyan mint egy állat, nos a közel keleten lehet, bár én ismerek egész normális libanonit is, de ezekben az észak-afrikai országokban nem jellemzőek az ilyenek.

Amúgy Algériába nem lesz egyszerű kimenned úgy tudom ott annyira nem fogadják szívesen az EU-ból érkező turistákat.

Persze az algériai barátodat Magyaro-ra hozni meg egyenlő a nullával, kivéve ha nagyon sok pénze van.


Remélem segítettem :)

2012. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

huu...:D hát köszönöm mindenkinek. nagyon sokat segítettetek.!

Hát az az igazság, hogy a pasim énekes..:/:S nemtudom, hogy mennyi pénze van de nem lehet kevés. xD. És szerintem pont ez miatt nem fog eljönni Magyarországra! Igen, azt már énis hallottam hogy kint nem nagyon kedvelik az Európaiakat.. Meg olyasmiről is hallottam már, hogy ha megcsalom a férjem, akkor megköveznek.. Meg még sok érdekességet.!:)

2012. ápr. 7. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimész, hozzá mész, halott vagy.
2012. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aztaa dejóó xDDD. Háát... Nem kímélteek.!:)) de azért köszii. Legalább felvagyook világosítva.!
2012. ápr. 9. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!