Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11éves vagyok és van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11éves vagyok és van barátom már smároltunk is de van egy nagyon jó fiú barátom és picit bele estem! Már kezdek kiheveredni belőle de mi van ha mégsem sikerül a barátomnak nem mondom el! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 10:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hihi.Anyád pics@ja.Adnék én neked 11 évesen smárolni meg pasizni.Szexelni nem akarsz esetleg??
2012. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

szerintem már szexelt. a kis szutyok ribanc!

de minimum már feldugott magának valamit.

2012. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"amúgy az igaz, hogy nem vagyok rossz tanuló, tavaly kitűnő lettem, idén már nem, de nem vagyok a tanulás nagy fanatikusa. sokszor a házit sem írom meg, csak lemásolom, vagy a suliban óra előtt összekapom. "


Akkor ezek szerint jó emberismerő vagyok. :) Te olyan "jókislány fazonú" (esetleg szeműveges) lehetsz a tanárok kedvence, a kérdező meg egy kicsit ri.i. Ezért nem jó, hogy párhuzamot vonni életkor alapján, dehát különbözőek vagyunk.

Azért nehogy már szégyeld, hogy kitünő tanuló vagy. (Még ha ez manapság nem is menő.) Az, hogy évekig nem lesz fiú partnered abban meg ne légy olyan biztos. Főleg ha rádtör a vágy egy kis .....-ra.


(8-as voltam) És bocsi kérdező ezért a kis "magánzásért".

2012. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
szerintem ez 1 qrva nagy kamu ... ha meg igaz akkor menny aludni mert már késo van neked
2012. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
Jó nagy k*rva lesz belőled:D
2012. ápr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Elöször is köszi a válaszokat! Másodszor utálom a barátnőimet mert nagyon kis cicababák nos mivel nem ismertek nem tudjátok milyen vagyok! És nem csináltam többet a smáron kivül amúgy lécci mindenki melőze a csúnya beszédet! És semi gond aki a végén írta hogy bocsi aminek nevezett!
2012. ápr. 6. 12:52
 17/31 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

szemüveges nem vagyok, szerencsére! :)

ez a "jó kislányos" dolog elég érdekes...ugyanis elsőre mindenki azt hiszi, hogy az vagyok...pl.: tanárokkal illedelmes vagyok, de nem nyalok nekik, mert utálom, ha a közelemben tanárok vannak, mert úgy érzem, hogy a "szabadságomat" korlátozzák, nem csinálhatok előttük akármint, ami "jól esik". mármint nem hülyülhetek meg ilyenek..

de ha baráti társaságban vagyok (főleg, azokkal, akiket jobban ismerek) akkor teljesen elengedem magam, hülyülök, beszólogatok. meg van egy barátnőm, akivel el szoktunk menni a sulihoz közel eső játszótérre és kísérleteket végzünk. pl.: Coca-Cola-Mentos robbanást (ezt egyszer megcsináltuk, de nem sikerült, mert nem jó fajta Colát csináltunk), meg grafitot égetünk...

meg ilyenek...

egyébként én úgy érzem, hogy nem én vagyok a tanárok kedvence. van egy osztálytársam, aki nem olyan jó tanuló (4-es), és sokszor van hiányossága is, de szokott beszélgetni a tanárokkal, nyílt, egyedi, és szerintem őt jobban szerethetik. viszont van egy másik osztálytársam, aki mindig kitűnő, szemüveges, (de egyébként kedves) és fura módon őt nem annyira szeretik, pedig nem tudom hány versenyt nyert már meg...


én nem azt mondtam, hogy évekig nem akarok pasit. most is megnézem az utcán a fiúkat, de KAPCSOLATOT nem szeretnék egy ideig. érdekelnek a fiúk, de valahogy még nincs kedvem kapcsolatban lenni.

egyébként, ha rám tör a "*** vágy", akkor van más módja is, hogy kielégüljek..

2012. ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
De gusztustalanok ezek a mai kölykök. Fel kéne képelni titeket.
2012. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Kedves Pitemester! Azért vagyok gusztustalan mert már smároltam? Hát szerintem ez nem olyan gusztustalan! És ha ennyire idegesít nem kell hozzá szólni!
2012. ápr. 6. 15:33
 20/31 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy ennyi idősen van barátod és máris megcsaltad. Legjobb ha bevallasz neki mindent.
2012. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!