Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11éves vagyok és van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11éves vagyok és van barátom már smároltunk is de van egy nagyon jó fiú barátom és picit bele estem! Már kezdek kiheveredni belőle de mi van ha mégsem sikerül a barátomnak nem mondom el! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 10:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts a barátoddal, és légy még pár évig gyerek. Neked még nem kéne pasizni.
2012. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
korán kezdet az ipart!
2012. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2012. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább a tanulással foglalkoz de ha nincs más akkor verd ki a fejedből a másik fiut.Amugy a hány éves a barátod?
2012. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 angyalcsajszií válasza:
Basszus 11 vagy és már smároltál meg van pasid?! kicsi vagy még nem tudom mit akarsz.. szerintem hagyjátok abba ezt a "kapcsolatot" és menjetek vissza játszani.
2012. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Szakíts mindkettővel, vagyis az igazi barátoddal tényleg, akibe meg szerelmes vagy, azzal ne jöjj össze és verd ki a fejedből!

1. neked ilyenkor még nem a pasikon kell az eszednek járnia

2. inkább tanulj!

3. még az egész kapcsolatodon, legalábbis azokon, amiket leírtál, hogy van egy fiúd, de másba vagy szerelmes stb., ez még nagyon éretlen viselkedés, és az egész kapcsolatod csak egy kisgyerekkori játék. És ha elég érett lennél, akkor a "barátodnak" is elmondanád, hogy más tetszik. d


de szerintem hagyd mindkét fiút! most törekedj a tanulásra, mert a helyesírásodon is látszik, hogy még elég kicsi és tanulatlan vagy. nem akarlak megbántani, de szerintem ötödikes lehetsz, igaz? hát én ötödikes koromban a helyesírásom már majdnem tökéletes volt. (jó-jó, volt benne pár hiba). de neked itt kb. 4-5 vesszőhibád is van. Vagy is én nem egy mondatban írnám le, hanem többen.

Így:

11 éves vagyok és van egy barátom. Már smároltunk is, de van egy nagyon jó fiú barátom, és picit beleestem. Már kezdek kiheveredni belőle, de mi van, ha mégsem sikerül? A barátomnak nem mondom el. Most mit tegyek?


Na, kb. ilyennek kéne kinéznie. Lehet, hogy az enyémben is van pár hiba, de még én sem vagyok felnőtt. :)


Sok sikert!


(Bocsi a hosszú válaszomért, meg a sok piszkálódásért, de itt a húsvéti szünet...megöl az unalom...értelmesebb dologhoz nincs kedvem).


13/l

(még én se pasizom. Nehogy aztán elkezdd mondani, hogy csak 2 évvel vagyok idősebb és ekkora a szám. szóval, nekem még életemben nem volt pasim, és 1-2 évig még NEM is TERVEZEM!!!!).

2012. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 QQRIQqwe ***** válasza:
60%
Utolsó kicsit diszkrét ,de igaza van teljes mértékben!
2012. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"most törekedj a tanulásra, mert a helyesírásodon is látszik, hogy még elég kicsi és tanulatlan vagy. nem akarlak megbántani, de szerintem ötödikes lehetsz, igaz? hát én ötödikes koromban a helyesírásom már majdnem tökéletes volt. (jó-jó, volt benne pár hiba). de neked itt kb. 4-5 vesszőhibád is van. Vagy is én nem egy mondatban írnám le, hanem többen.

Így:

11 éves vagyok és van egy barátom. Már smároltunk is, de van egy nagyon jó fiú barátom, és picit beleestem. Már kezdek kiheveredni belőle, de mi van, ha mégsem sikerül? A barátomnak nem mondom el. Most mit tegyek?


Na, kb. ilyennek kéne kinéznie. Lehet, hogy az enyémben is van pár hiba, de még én sem vagyok felnőtt. :) "


Kedves 6-os!


Fogadjunk, hogy kitünő tanuló vagy és eminens. És emiatt talán nincs is sok barátod ezért írsz ilyeneket.

Neked nyelvtan tanárnak kéne menni. :) Most komolyan nincs igazam? Amúgy összességében jó volt a válaszod, bár egy kicsit kioktató stílusúra sikeredett.

2012. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

igen, tudom, kicsit kioktató lett. :)


egyébként nem akarok tanár lenni!! isten ments!


amúgy az igaz, hogy nem vagyok rossz tanuló, tavaly kitűnő lettem, idén már nem, de nem vagyok a tanulás nagy fanatikusa. sokszor a házit sem írom meg, csak lemásolom, vagy a suliban óra előtt összekapom.


szerencsére barátaim is vannak.


egyébként így visszaolvasva tényleg kicsit durván fogalmaztam...

2012. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

11 évesen húzzál vissza babázni, ne a pasikon járjon az eszed.

Hová fajul a világ, hiszen csak 5.esek vagytok!

2012. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!