Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, örülnétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, örülnétek ha a barátnőtök így fogadna?

Figyelt kérdés

21 illetve 22 évesek vagyunk, de én még a szüleimmel élek, ő pedig hétközben kollégiumban, hétvégén szülőknél, ezért sajnos ritkán van olyan hogy kettesben tudunk tölteni egy estét/éjszakát. És így nem is tudom őt nagyon meglepni, vacsorával, szexi öltözékkel, ilyesmi. Szombaton viszont erre lehetőség lesz, szüleim elutaznak. Sőt, a barátommal két hete nem is találkoztam, mert külföldön volt, ezért még inkább szeretnék most kedveskedni neki.


Este 8 körül érkezik a barátom, és arra gondoltam, hogy combfixben (ez lesz az első alkalom, hogy ilyet viselek), fekete franciabugyiban és csipkés melltartóban várom, úgy hogy a szobámban az ágy köré gyertyákat teszek, hogy legyen hangulatvilágítás. Gondolom kitaláljátok mi következne ezután (ha 2 hétig nem látjuk egymást, amúgy is nehezen szoktunk bírni magunkkal), utána pedig lezuhanyoznánk együtt, majd tálalnám neki a saját magam által főzött vacsorát (ritkán főzök és inkább csak egyszerű kajákat, biztos meglepődne). A vacsora mellé vinnék egy üveg pezsgőt is. Az este többi része meg ahogy alakul... :)


Fiúk ti egy ilyen estének örülnétek, vagy túl romantikusnak találjátok, vagy egyszerűen nem tetszik? Mit javasoltok még?


Köszi!


21/L


2012. ápr. 5. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
TE egy ISTENNŐ vagy! :D
2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az elsővel. :-)
2012. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igaz, en lany vagyok, de szerintem, jo otlet :)

na majd a fiuk megmondjak! :)

2012. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet. csak vigyázz a gyertyákkal, nehogy felgyúljon az ágy
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom én is az elsőhöz
2012. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, neeeem, nem örülnék, egyenesen utálnám. :P :D
2012. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Panda Péter ***** válasza:
nincs semmi baj egy kis romantikával, nagyon jól hangzik (bár, no offense, kicsit talán fantáziátlan). biztos értékelni fogja.
2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az.
2012. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Aki fiú és az ilyennek nem örülne az vagy homokos vagy idióta homokos vagy ultrafogyatékos homokos.
2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 asdface ***** válasza:
100%
Szerintem előbb legyen a vacsi, hogy legyen energia ledolgozni azt. :D
2012. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!