Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért futamodom meg mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért futamodom meg mindig? Ennyire nem vagyok alkalmas társnak?

Figyelt kérdés
Elég elkeserítő a helyzet...20 éves vagyok,igyekszem nyitott lenni a fiúkkal kapcsolatban,de ha vki túl közel kerül hozzám (elsősorban érzlmileg h elkezd érdekelni) mindig lekezelő leszek vele,s megbántom!De nem direkt csinálom csak úgy jön!Úgy bánt...mert igy elveszítem azt aki naygon is érdekel!!! Sőt elüldöztem magam mellől a fiút akit szerettem...emiatt a hülye stílusom miatt!!! hA Vkinek van vmi jó tanácsa szívesen venném!!
2009. jún. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Istenem, bár mentem volna pszichológusnak!!! Most sokkal szakszerűbben tudnám kiélni magam. Ez egyfajta automatizmus, és jól érzed, hogy ez kicsit "tőled idegen", vagyis nem egészen téged fejez ki. Hogy az okát megmondjam, nem elég az infó, meg én is csak lelkes amatőr vagyok, de ha valami hasonló hülyeséget vélek felfedezni magamon, akkor megpróbálom feltérképezni az okát, és valahogy így megszabadulni tőle. Nekem - félre ne érts, én aztán nem vagyok példaértékű - viszonylag stresszmentesre sikerült így az életem :)

K

2009. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nme tudom az okát...csak úgy jön!! Pedig nagyon szeretnék vkivel kapcsolatba kerülni,de ha ott vagyok mindig elrontom!!! Akaratlanul....
2009. jún. 16. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos van valami látens oka. Ez annak a tipikus esete, hogy az ember nem tudja kimutatni azt, amit valójában érez, és lehet ennek számtalan oka. Valójában fél attól, hogy akit szeret közel engedi magához, és ezzel kiszolgáltatottá válik, rejtett uralkodási/dominancia vágy motiválja. Ezek rejtett okok, vagyis előtted is rejtve vannak, arra várnak, hogy feltárd őket, és így jobban megismerd magad. Ha gondolod kicsit talán tudok benne segíteni, de persze ahhoz az kell, hogy írj erről az egészről egy kicsit részletesebben, privátban.

K

2009. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ígyvagyokvele..életem szerelmét üldöztem el.Nálanm az az ok,hogy nincsönbizalmam nembízok magamban és abban,h a fiú szeret ezértinkbáb nem mutatom ki az érzéseim és bunkóváválok. h nekedis ez itt a gond nemtudom...megírhatnád:)
2009. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..igen ebben mind van vmi mert önbizalmam nincs,de azért bánt h ez mindig másokon csattan!! S bunkóvá válok..s megutálnak emiatt!! :(
2009. jún. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!