Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félünk a terhességtől. Se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félünk a terhességtől. Se abortuszt nem vállalnánk, se megtartani. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon fél h bajom lesz, ezért mondta h inkább heti 1x szexeljünk! Kár volt ráijesztenem, h egyik bnőm terhes. Csak én is megijedtem. Mi holland módszerrel védekezünk! Azért aggódok h így eltávolodhatunk egymástól, ha nem szeretkezhetünk, amikor akarjuk!
2009. jún. 16. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ha se védekezés, se gyerek, se abortusz akkor: apácazárda.
2009. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja védekezés van, akkor meg élvezzétek már.
2009. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik úgy, hogy túlaggódás. Pszichológiai fogalom. Ugye nem akartok dilidokit? :)

Szerintem még úgy is kevés esélye van a teherbeesésnek, ha csak 1 féle módszert használtok védekezésre.

De persze a 2 biztonságosabb. :)

Csak hagy mondjam el, hogy azoknak a pároknak sem egyszerű a helyzet, akik gyereket szeretnének, mert elég sok mindennek kell összejönnie ahhoz, hogy a megtermékenyítés sikeres legyen. De biológiaórát most nem akarok tartani nektek, nem is tudnék. :P

Szóval ha amúgy sem megy "csettintésre" ez a dolog, akkor ne parázzatok azon, hogy gumi+tabletta mellett majd sikerülni fog! :)

Ennyi. :)

2009. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!