Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félünk a terhességtől. Se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félünk a terhességtől. Se abortuszt nem vállalnánk, se megtartani. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon fél h bajom lesz, ezért mondta h inkább heti 1x szexeljünk! Kár volt ráijesztenem, h egyik bnőm terhes. Csak én is megijedtem. Mi holland módszerrel védekezünk! Azért aggódok h így eltávolodhatunk egymástól, ha nem szeretkezhetünk, amikor akarjuk!
2009. jún. 16. 14:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és 18 évesek vagyunk mindeketten, 5 hónapja járunk, de nagyon szeretjük egymást:)
2009. jún. 16. 14:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
fogamzásgátló tabletta, gumióvszer esetleg???
2009. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mi az a holland módszer?
2009. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira féltek használjatok gumit is és tablettát is, de tényleg a szexmegvonás a legbiztonságosabb :D:D:D csak kevésbé kellemes :D
2009. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

holland : gumi és tabi egyszerre.

Egyébként így nincs értelme félni. Védekezésként mindent megtesztek szóval tuti nem lesz így gyereketek (megköszönném a kérdező nevében is ha nem basznátok le hogy a kettő egyszerre pénzkidobás, stb)

2009. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyjátok, hogy a félelem diktáljon Ti vagytok a főnökök, kerekedjetek felül a félelmeteken, mert akárki akármit mond, nem jó, hogy ennyire féltek még gumi és tabi mellett is. Ez a heti 1 alkalom már-már a kapcsolat rovására megy és nem a hasznára.

És gumi plusz tabi mellett miért pont ti esnétek teherbe? Ne úgy gondolkodj, hogy mi van ha én leszek az az 1? Hanem miért pőont te lennél az az 1. Hidd el ez sok minden másra is igaz. Mióta erre rájöttem sokkal boldogabb az életem, tudom, hogy közhelyesen hangzik, de így igaz.

Éld az életet, élvezd az életet, csak egy van, jól kell kihasználni, nem szabad hagyni, hogy félelem tönkre tegye.

2009. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm:):)
2009. jún. 16. 14:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A biztonságot növeli, ha naponta szexeltek, mert akkor nincs idejük eleget érni a hímivarsejteknek.
2009. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
komolyan?:O
2009. jún. 16. 14:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kilépsz az utcára nem félsz, hogy a fejedre esik egy repülő?


Mert gumi + tabletta mellett arra nagyobb esélyed van...

2009. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!