Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagynom kellene az egészet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellene az egészet? /hosszú, köszönöm annak aki végigolvassa/

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Február elején ért véget egy féléves kapcsolatom. Nem volt hosszú, mind a kettőnknek volt már hosszabb kapcsolata, de számomra ő volt az első igazi szerelmem. Volt, hogy úgy éreztem, szerelmes vagyok...de amit vele éreztem sokkal több volt. Ezzel ő is tisztában volt. Ő úgy érezte, nem megfelelő a kapcsolatunk, így szakított. Én ezt tiszteletben tartottam. Megmondtam neki, hogyha velem nem tud boldog lenni elengedem. Megköszönte, majd közölte, hogy nem szeretné tartani a kapcsolatot, mert akkor nem tudunk elszakadni a múlttól. Ezt is megértettem, azóta nem is kerestem. Ám de...a volt barátnője, amint szakítottunk, megkeresett, hogy miért lett vége és hasonlók. Majd elmesélte az ő kapcsolatukat, hogy ha meglátja az utcán inkább átmegy a túloldalra mert rosszul van tőle és hogy mekkora gerinctelen egy férfi. Ekkor még a csajnak is volt párja, aki szakított vele. Erre a csaj megmondta neki, hogyha dobja, ő visszamegy az én exemhez mert ő nem akar maga lenni de újra ismerkedni sem szeretne. Mostanában sokat találkozgatnak. Sőt minden idejüket együtt töltik, de a lány még az ő exének írogat néha-néha, hogy hiányzik neki.

Az exem szereti ezt a lányt...Ezért is nem erőltettem a békülést és hasonlókat. Éreztem rajta, hogy ez a csaj élete szerelme.

A kérdés a következő, hagyjam, hogy maga tapasztalja meg újra milyen is ez a lány? vagy Mondjuk el neki miket is mondott?

Ha az eszemre hallgatok, nem is keveredek bele de a szívem azt súgja védjem meg... Nem szeretném, hogy az jöjjön le neki, hogy eszetlenül kapálózok utána...

ti mit tennétek?


2012. ápr. 1. 21:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért is nagy dilemma számomra, mert mind a három féllel jóban vagyok. Mind a lánnyal, mind az ő exével és számomra még az én exem fontos.

Megérdemelné a volt barátom, hogy boldog legyen, mert jó ember. Szereti ezt a lányt, és lehet sikerülne nekik másodszorra.

A lány is kedves, különösebb bajom nincs vele, csak azt tudom, hogy felejtőként békülne ki a közös exxel...de ez nem jelentené azt, hogy ne sikerülne nekik együtt.

Szeretném, hogy boldog legyen ezért viselem szívügyemként ezt a dolgot...

2012. ápr. 1. 22:24
 12/14 anonim ***** válasza:
De a csajjal azért beszélhetnél, nem?.
2012. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lifeishard ***** válasza:

Ha mind a hárommal jóban vagy, bele ne avatkozz...! Szerintem sehogy se kellene, mert ha balul sül el a kapcsolat és kiderül, hogy akár egy félmegjegyzést is tettél, lehet, hogy bűnbak leszel... Az ember már csak ilyen.

Sz@rjál bele, keress magadnak egy másik faszit, a szappanopera a tévébe való.

26/F

2012. ápr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, jobban ismeri a lányt, mint te, ha becsapja magát, úgysem segíthetsz rajta. Hagyd őket.
2012. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!