Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagynom kellene az egészet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kellene az egészet? /hosszú, köszönöm annak aki végigolvassa/

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Február elején ért véget egy féléves kapcsolatom. Nem volt hosszú, mind a kettőnknek volt már hosszabb kapcsolata, de számomra ő volt az első igazi szerelmem. Volt, hogy úgy éreztem, szerelmes vagyok...de amit vele éreztem sokkal több volt. Ezzel ő is tisztában volt. Ő úgy érezte, nem megfelelő a kapcsolatunk, így szakított. Én ezt tiszteletben tartottam. Megmondtam neki, hogyha velem nem tud boldog lenni elengedem. Megköszönte, majd közölte, hogy nem szeretné tartani a kapcsolatot, mert akkor nem tudunk elszakadni a múlttól. Ezt is megértettem, azóta nem is kerestem. Ám de...a volt barátnője, amint szakítottunk, megkeresett, hogy miért lett vége és hasonlók. Majd elmesélte az ő kapcsolatukat, hogy ha meglátja az utcán inkább átmegy a túloldalra mert rosszul van tőle és hogy mekkora gerinctelen egy férfi. Ekkor még a csajnak is volt párja, aki szakított vele. Erre a csaj megmondta neki, hogyha dobja, ő visszamegy az én exemhez mert ő nem akar maga lenni de újra ismerkedni sem szeretne. Mostanában sokat találkozgatnak. Sőt minden idejüket együtt töltik, de a lány még az ő exének írogat néha-néha, hogy hiányzik neki.

Az exem szereti ezt a lányt...Ezért is nem erőltettem a békülést és hasonlókat. Éreztem rajta, hogy ez a csaj élete szerelme.

A kérdés a következő, hagyjam, hogy maga tapasztalja meg újra milyen is ez a lány? vagy Mondjuk el neki miket is mondott?

Ha az eszemre hallgatok, nem is keveredek bele de a szívem azt súgja védjem meg... Nem szeretném, hogy az jöjjön le neki, hogy eszetlenül kapálózok utána...

ti mit tennétek?


2012. ápr. 1. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hagynod kéne, nehogy azt higyje, h el akarod távolitani a csajt. Bár, ha megbizik benned, akkor lehet beszélned kéne vele erröl. Végülis te csak jót akarsz neki.
2012. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ebbe ne menj bele! Felesleges! Minek szólnál? Erősen kétlem h ő tett neked annyi jót...amúgy is félreértené és azt hinné, hogy te nagyon odavagy érte és féltékeny vagy!

Legyen eszed szivem!

27/f

2012. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem segíthetsz mindenkin - szerintem ne mondj semmit.

Csak Rád vetne rossz fényt.

2012. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem olvastam el! Muhahahaha
2012. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ne szólj bele...majd rájön ;)


az idő neked dolgozik!!! :)

2012. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyomnék egy zöld pacsit!
2012. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ő hagyott el téged, a kapcsolatot se akarja tartani... hagyd, a maga életét akarja élni, sajnos nélküled. Neked is jobb lesz, ha nem keveredsz bele. Ha szólnál neki, csak magadra haragítanád.
2012. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lelki ügyednek tekinted, akkor beszélj meg egy 5 perces találkát, hívd el egy félreeső sarokba és mondd el neki, hogy járjon nyitott szemmel a csajt illetően. Ennyi. Nem kell vagdalózni, magyarázkodni és nagy szavakkal dobálózni, szimplán mondd el, hogy jót akarsz neki és járjon nyitott szemmel.

Egyébként 99%, hogy azért mondott neked ilyeneket a lány, hogy félreállj végre és szabad legyen az útja. Nem szép dolog, de ezért nem vonhatod felelősségre, a pasinál ezek szerint ő nyert...


A másik variáció, ha kevésbé lelkis ügy ez számodra, akkor hagyd a francot az egészbe. A legrosszabb amit tehetsz, hogy mindenfélével megvádolod ezt a nőt.

2012. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Persze, lehetne kívülről nézegetni, hogy miként töri össze az exed szívéd, csak éppen szembe köpnéd magad,

Már miért ne lehetne felhívni a figyelmét az exednek?

Ne beszélj konkrétumról, egyszerűen csak tegyél bogarat a fülébe egy félmegjegyzéssel. De gondosan ügyelj a megfogalmazásra!

2012. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
semmiképp se avatkozz bele... tudom, hogy jót akarsz, de csak neked lehet belőle bajod!(volt már hasonló szitum és én jártam rosszul) 20/L
2012. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!