Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhat társat egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat társat egy 25 éves nő?

Figyelt kérdés
társkereső oldal kivételével
2012. ápr. 1. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
ugyanúgy, ahogy egy 20 éves, vagy egy 30 éves...
2012. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Munkahelyen, egyetemen,buszon,konditeremben,könyvtárban,kévázóban,boltban...

Bárhol ahol megfordul.

2012. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Én tudnék neked egy pasit egy baratomról van szó 32 éves orvos sokat dolgozik elfoglalt ezért nem tud ismerkedni. van pénze is a külseje átlagos kicsit mackós szőke. A volt csaja sokáig hitegette még hogy összejönnek de aztán dobta végleg. A srác is folyton panaszkodik hol lehetne már egy igazi társat találni mert ő összeköltözésre majd házassagra gyerekre vágyik már. Jófej amugy. Érdekelne?

Amugy még ismerkedni lehet szinte mindenhol fitness klub , vonaton, plázában én ezeken a helyeken ismiztem mert bulikba nem jártam. Már férjnél vagyok. Az meg fóiskolai szerelemként kezdödött. Sok sikert neked!

2012. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindenhol! AMikor az otthonodbol kileptel mar a lehetoseget megkaptad, elj nyitottan!
2012. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Kb bárhol.
2012. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akárhol
2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vajon miért lett mindenki leszavazva???
2012. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 26 N vagyok és nekem is ez a bajom. Szórakozóhelyen nem érdemes, mert minden ilyen típusú helyen a 20 év körüli fiúk találnak meg, tapasztalat. Velük meg nem tudok mit kezdeni. A fő gond az, hogy azok a pasik, akik a mi korosztályunkban vannak, már vagy foglaltak vagy van valami gyíkjuk:S a 30-asok meg elváltak és/vagy gyerekük van. Nehéz ügy:( Amúgy nekem is most egy orvos fickó tetszik, de nem tudom, van-e esélyem nála, bátortalan vagyok. Ő 28 éves.
2012. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kedves 13:16-os!


az a helyzet, hogy ezt fordítva a pasik is szintén így gondolják....hogy azok akik nekik tetszenének nők, azok már foglaltak.....amúgy bárhol lehet ismerkedni...mármint az esély mindenhol megvan rá, csak sehol sem 100%


Az meg egy általánosító vélemény, hogy a 30-as pasik vagy elváltak vagy gyerekük van vagy házasok!

A környezetemben élők közül ez legyen 100 30-év körüli pasi +/-2-3 év , a nagyrészük, NEM vált még el soha, nincs is gyermekük és elég sok az egyedülálló is....

27/d

2012. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat már csak a krematóriumban . A 25 egy vízválasztó .egy kutatás alapjan 25 év után már 70 %kal csökken az esélyed 30 évesen. Már90%al a pártalálásra amennyiben nő vagy.
2012. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!