Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami még köztünk ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami még köztünk ezek után?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátmmal két hete szakítottunk vagyis szakított 2 év után de ebbe a 2 évbe néha néha szakítottunk de mindíg összejöttünk mert nem birtuk egymás nélkül:) de most vmiért ugy érzem hogy nem akar tőlem semmmit álítólag mást szeretet de mindíg ezt szokta mondani volt már olyanis hogy megcsalta a bnőjét miattam tudom nem szép dolog.szerintetek mit csináljak hadjam rá és majd lessz ami lessz?? elfelejteni nem tudom mert azért 2 év csak 2 év és ez az hogy ő egy nap alatt kiszeretett belőlem állítólag amit nem hiszek el.a szakítás oka az volt hogy nem adtam oda neki magam amit már nagyon bánok. meg az hogy csunyán viselkedtem vele ha tehetném ezeket a dolgokat jóra fordítanám de már nem lehet :( segísetek=(
2009. jún. 15. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad rá a döntést....!!!!
2009. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem adtad oda magad neki.... mi van te valami bábu? jól tetted! ha meg ezek miatt felkapta a vizet akkor hagyd rá! de még bármi lehet köztetek attól...
2009. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van= vagy*
2009. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!