Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hét után, dúl a love, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hét után, dúl a love, csak van köztünk 250 km. Szakítsak vele vagy próbáluk meg így?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom és egy nagyon édes pasi itt volt edzőtáborban 3 hétig. Megismerkedtünk és összejöttünk. Ő 21, én 18. Az első naptól kezdve minden szabadidejét velem töltötte, így könnyebb volt megismerni. Én azt hiszem szerelmes is lettem. Tényleg tökéletesnek látok vele kapcsolatban mindent, azt kivéve, hogy kb 250 km-re lakik tőlem. Azt mondta, hogy amilyen gyakran tud, olyan gyakran fog jönni hozzám, ezen a héten itt volt 2 napot is, de azt hiszem, hogy ilyen távolság mellett nem lehet normális kapcsolatot ápolni. Úgy értem, hogy szerintem nekem kevés az, hogy kb heti 2 alkalommal láthatom, versenyek előtt ugye többet kell edzeni, szóval akkor szerintem nem is jutna rám idő.

Szerintetek mit csináljak? Próbáljuk meg így, vagy szakítsak, s próbáljam összeszedni magam?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. aug. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban dúlna a love, akkor ilyen kérdés meg sem fordulna a fejedben.

F/27

2010. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyetértek :)
2010. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért fordult meg a fejemben, mert

1. Nagyon bizalmatlan vagyok az emberekkel.

2. Volt már pár olyan eset, hogy ki kellett volna szállnom egy kapcsolatból addig, míg nem vagyok teljesen szerelmes, de nem tettem, s így nagyobb csalódás ért. Most is attól félek, hogy jobban beléesek, majd nem lesz rám ideje, egyre jobban elhidegülünk egymástól, s megint a padlón leszek...

2010. aug. 13. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
én is egyetértek DE tesómék is így vannak csak nekik 280km és (fiú 21 lány 26) és már kétéve együtt lesznek most lesz a harmadik évük és tök jól működik nekik és náluk is gyanúgy dúl a láw mint "nálatok".:)
2010. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem értem.

heti 2 alkalom egyáltalán nem kevés. Szeptember-június időszakban mi is csak hétvégén vagyunk együtt a barátommal (kivéve téli-tavaszi szünet) és tökéletesen megvagyunk! Így nyáron meg minden másnap együtt vagyunk. Mi 220 km-re vagyunk egymástól. Az az 5 nap, amit nem vagytok együtt, nagyon gyorsan eltelik. Tudod, rajtunk kívül hány egyetemista pár van így? Megsúgom, minden 2. csoporttársam így van és nincs semmi gond, erre vagyunk berendezkedve.

2010. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy héten két nap az tényleg nem kevés. A volt barátommal csak havonta találkozgathattam. Vége is lett, mert még nem fejlődött olyan szintre a kapcsolatunk, hogy ezt kibírja.

De ha ti úgy gondoljátok, hogy így is menni fog, mert erős kapcsolatotok van, semmi akadály. Ha csak 5 napot vagytok külön az még nem olyan vészes, de ha már több heteket, akkor azért már kezd különválni az életetek

2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha tényleg szerelmes vagy, akkor nem azon fogsz agyalni, hogy véget vess-e a kapcsolatnak, hanem azon, hogy azt az időt, ameddig együtt vagytok, minél jobban kihasználjátok. :)

Szerelmes vagy egyáltalán? (Bár szerintem anélkül összejönni sincs értelme...) Mert nekem úgy tűnik, simán csak bejön a pasi, semmi több.

Mellesleg az a heti 2 nem kevés. Persze, ha nem komolyak a szándékaid, akkor jó kifogás, de egy valamire való kapcsolat ennyit lazán kibír.

2010. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is távkapcsban vagyunk,3 éve és semmi gond nincs :) emberfüggő
2010. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi mindketten Budapesten lakunk, kocsival fél órára, busszal másfélre egymástól, de mivel ő dolgozik hetente látjuk csak egymást, sőt a múltkor 2 hétig nem láttam, de szeretem, ezért túlélem.

15Ł

2010. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!