Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e szakítás után barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e szakítás után barátság köztünk, ha így ért véget?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja ért véget a kapcsolatunk. (Én: L/22, ő F/24) Én szakítottam vele öt hónap után, annak ellenére, hogy nagyon megszerettem. Mielőtt párkapcsolat alakult volna ki köztünk, hónapokig leveleztünk egymással. eleinte barátságnak indult, volt közös érdeklődésünk, aztán többszöri találkozás után kapcsolat lett belőle. Már egy éve jelen volt így az életemben, nagyon nehéz elszakadnom tőle. Az érzelmeim nem hűltek ki, bizonyos dolgokban annyira másként láttuk a világot, és annyira eltértek a szokásaink, hogy nem tudtam így hosszú távon folytatni vele. Lehet még köztünk baráti viszony ezután? Nagyon intelligens és értékes embernek ismertem meg, és mint embert szeretem ezután is. Most időnként hallunk egymásról, beszélgetünk, de már nem ugyanaz... Benne még mindig van harag, mivel szerinte a szakítás a részemről nem volt indokolt. Visszatérhet az a jó baráti kapcsolat még, ami régen volt, vagy az egészet felejtsem el?
2009. szept. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lássuk csak. Egy öt hónapos kapcsolat után minden indok nélkül dobtad, és a barátja akarsz lenni. Eléggé esélytelen.
2009. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem minden indok nélkül, csak az okok számára nem voltak teljesen érthetőek. Időközben kiderült, hogy bizonyos szokásaink nagyon eltérőek, másként látjuk a világot nagyon egy-két dologban. ( Többek közt ő elég sok alkoholt iszik és nem veti meg a lerészegedést, amit én nagyon elítélek.)
2009. szept. 20. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Ha ilyen, akkor minek kezdtél Vele? Akkor is ilyen volt, nem? Gondolom meg akartad változtatni, és mivel nem ment, eldobtad. Így járnak azok a férfiak, akiknek van egyéniségük... Jobb is lesz Neki nélküled, szerintem Ne erőltesd.
2009. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem a barátnőm 7 hónap után dobott, valaki más miatt. Arra gondolt, hogy majd barátok leszünk. Belementem. Jó nagy hülye voltam, azóta is hallgattam a gondjait meg segítettem neki. Aztán belegondoltam, hogy bármi van, a szívét akkor is kiönti MSN-en annak a másik mocsadéknak, úgyhogy megmondtam neki, hogy ebből a barátságból én nem kérek.


Egy barátságból párkapcsolatot csinálni nem lehet csak úgy... súlyos következményei lehetnek.

2009. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudtam, hogy ilyen, az ivásra gondolok, ez később, már a kapcsolatban derült ki, mikor jóval több időt töltöttünk együtt. Ha ezt előre tudtam volna, nem megyek bele párkapcsolatba vele, így igaz.
2009. szept. 21. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!