Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szereznéd vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereznéd vissza az exbarátnőd ha tudsz befolyásolni 1-2 dolgot?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam a barátnőmmel még mindig nem tudom kiheverni, békével váltunk el. Próbáltam más lányokkal összejönni de nem sikerült. Neki most barátja van. De nem egy helyen laknak és nem találkoznak minden nap. Amivel befolyásolni tudnám kettőjük kapcsolatát az az hogy tudom az exem facebook jelszavát.Elég sokat beszélnek ott. Talán még a barátjáét is kitudom deríteni. Ennek a 2 jelszónak ismeretében mit találnátok ki hogy biztosan szétmenjenek?
2012. ápr. 1. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit keress egy másik lányt
2012. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha tudnád milyen nehéz ezen a környéken normális csajt keresni :D
2012. ápr. 1. 07:59
 3/5 anonim válasza:
Sztem ne avatkozz bele a kettőjük dolgába. Ha szerencséd van, hamar szétmennek. És akkor próbálkozz be nála. :D
2012. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak figyelni fogom hogy mi az ami nehézséget okoz a kapcsolatukba és talán tudnék olyat írni ami erre rátesz egy lapáttal. Kiderítem ki a haragtartóbb ki az aki türelmesebb stb.
2012. ápr. 1. 08:34
 5/5 Lifeishard ***** válasza:
Ugyan régi a kérdés, de remélem, nem tetted meg. Ugyanis ki fog derülni, és akkor egy életre meggyűlöl. Ezt akarod?
2012. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!