Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódás miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás miatt, éreztétek már úgy, hogy "sz*rt sem ér az élet"?!

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk azzal a lánnyal akit tényleg szerettem, teljes szívemből, és ő is engem...

Hülyén hangzik, de ugyérzem semmit sem érek...egy kalap sz*rt sem...nincs az a lány, nincs már ő, aki annyit jelentett, akit annyira szerettem...elmondhatatlanul fáj...és aztkívánom szinte minden este, mikor könnyek közt alszom el, hogy bárcsak bárcsak sosem ébrednék fel többet.

Nem kell más nő, senki más...ő kellett volna...csakis ő.

Ha drogos lennék már nem élnék az biztos, mert átlőttem volna magam a túlvilágra.

Igen....félek a magánytól is ez is benne van...félek, hogy soha senki nemfog szeretni többé engem így mint ő, éshogy én sem leszek képes mást ennyire szeretni. Nem első szerelem meg semmi, de mégis annyira de annyira mély érzelmek vannak/voltak, hogy komoylan ezzel, hogy vége ugyérzem mintha a testvérem halt volna meg...(csak hogy párhuzamot vezessek fel, mennyire fáj)

21/F (és igen kérdeztem már párszor itt)


2012. márc. 31. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb napokon, mint ma pont ezt érzem. Le is felküdtem inkább egy kis délutáni szunyókára, persze hogy pont most álmodtam, hogy vele vagyok, hogy minden rendben:( fogytam 15 kilót, jobban nézek ki mint valaha, rengeteget tanultam, fejlődtem ebből az egészből, sokkal jobban látom a dolgokat, magamat. A vége már szörnyű volt, olyan volt szakítani mintha rémálomból ebredtem volna, de ennek ellenére azt érzem, hogy beledöglök a hiányába. Sokkal jobban érzem magam mióta szétmentünk, mégis azt érzem, hogy mit sem ér az egész, hiszen nem tudom megosztani vele.
2012. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Sokkal jobban érzem magam mióta szétmentünk, mégis azt érzem, hogy mit sem ér az egész, hiszen nem tudom megosztani vele."


nálam is ígyvan, csak azt leszámítva, hogy én k*rvasz*rul vagyok

mert vége lett egy oylan valakival a kapcsoaltomnak, akit szerettem, és aki viszont is szeretett....:/

és mégsem működik..:/

2012. márc. 31. 18:34
 13/16 anonim ***** válasza:
9 hónapja mentünk szét a barátommal, aki nekem is azt jelentette, amit neked ez a lány... Nem első szerelmem volt, de a legnagyobb eddig. Nekem az első 3-4 hónap volt olyan rossz, hogy az ellenségemnek nem kívánom. Azóta milyen? Elvagyok, megszoktam ezt a helyzetet, már nem szakad meg a szívem, megtanultam nélküle élni, de bár már lassan 1 év is eltelt, most is előfordul, hogy meg-megállok és eszembe jut, hogy mennyire boldog voltam és talán ezt már soha nem fogom senkivel átélni. Most sem bírom elhinni, hogy valamikor más iránt is képes leszek ilyen mélyen érezni. Szóval mint láthatod, nem vagyok teljesen túl még rajta, de az biztos, hogy az a szörnyű nagy fájdalom nálad is enyhülni fog. Egyébként én abban hiszek, hogy ezt csak egy új szerelem képes teljesen felülírni az emberben.
2012. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen sajna. A lány aki lökte nekem a szupcsi-mupcsi, meg ilyenféle nyáladzásait, egyszer csak elkotyogta, hogy hol van a főiskolájának a kollégiuma. A kollégium honlapjáról viszont megtudtam, hogy ki az új szobatársa, és mivel tudtam, hogy azzal a gyerekkel kavart, míg nekem is tette-vette magát, úgy elküldtem a p.csába, hogy na. Azután még próbálkozott, de egy hazug ribikóka lett belőle (előtte viszonylag normálisabb volt). Remélem a sors visszaadja neki azt, amit velem tett. És az a legrosszabb, hogy a gyerekre meg nem is tudok mérges lenni, mert nem ő volt a hibás, hanem egyértelműen az a liba.

A legjobb amit tehetsz ez ellen, hogy az összes képet ami őt ábrázolja elégeted, az üzeneteit letörlöd (sőt azt is amit te küldtél neki). Számomra halott lett és soha az életben nem fogok megbocsátani neki.

2012. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

így tettem utolsó! :)

mindnet letöröltem, midnent kidobtam amit tőle kaptam ,se kép, sem szöveg, semmi nem emlékeztet rá.

azóta 2 és fél hónapja már van barátnőm ujra, nem ugyanaz, de jó vele lenni :)


jahhm a tröténethez hozzá tartozik, hogy amikor írtam ezt a kérdést, utána még összejöttem vele, egy hónapig együtt voltunk még, aztán szakítottunk végleg, de utolsó alkalommal még jolmegdugtam! :D XDDDD k*rvaaaaaaaaaaaa ennyi...:DDDD :P

2012. szept. 11. 10:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked mákod van. De légy éber!
2012. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!