Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi csalódás miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás miatt, éreztétek már úgy, hogy "sz*rt sem ér az élet"?!

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk azzal a lánnyal akit tényleg szerettem, teljes szívemből, és ő is engem...

Hülyén hangzik, de ugyérzem semmit sem érek...egy kalap sz*rt sem...nincs az a lány, nincs már ő, aki annyit jelentett, akit annyira szerettem...elmondhatatlanul fáj...és aztkívánom szinte minden este, mikor könnyek közt alszom el, hogy bárcsak bárcsak sosem ébrednék fel többet.

Nem kell más nő, senki más...ő kellett volna...csakis ő.

Ha drogos lennék már nem élnék az biztos, mert átlőttem volna magam a túlvilágra.

Igen....félek a magánytól is ez is benne van...félek, hogy soha senki nemfog szeretni többé engem így mint ő, éshogy én sem leszek képes mást ennyire szeretni. Nem első szerelem meg semmi, de mégis annyira de annyira mély érzelmek vannak/voltak, hogy komoylan ezzel, hogy vége ugyérzem mintha a testvérem halt volna meg...(csak hogy párhuzamot vezessek fel, mennyire fáj)

21/F (és igen kérdeztem már párszor itt)


2012. márc. 31. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, és csak egy évvel vagyok idősebb, mint te. A legrosszabb, hogy csak ő jár a fejembe, mit csinálhat, kivel van stb. Talán majd elmúlik idővel.
2012. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy konyu ezt mondani de nyugi haver

sok mas ezer csaj csak 1 don huanra var mint te

2012. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez segít, csomóan esnek át épp ebben a pillanatban valami sz_r dolgon, és mégis sokan túlélik, mert lassan jönnek új dolgok, amig még jobbak lesznek, a régiek pedig elhalványulnak. Megismersz másvalakit, aki jobban fog szeretni.Sokunkkal ez történik!És ez szerintem elég jól hangzik a jövőre nézve.21 évesen meg még pláne nincsen semmi sem eldőlve!

27n

2012. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

27/n

köszi a bíztató szavakat! :)

és a többieknek is köszi :)

annyira hiányzik az érzés, hogy valaki hozzámbújik, átölel, szorít magához...hogy érezzem, hogy valakinek fontos vagyok...:/

2012. márc. 31. 10:17
 5/16 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,és átérzem a helyzeted. Nem fogom írni,hogy majd az idő segít,mert a Te helyzetben ezt most sz@rt sem ér. 2 évig minden nap könnyes szemmel feküdtem le,és keltem fel,majd szép lassan meghalt bennem az érzés.

Ma már sokkal jobb. Nem mondom,hogy teljesen túlléptem,és már nem szeretem,de hosszú évek múltán el fog halványulni az érzés,és sok lány vágyik egy fiúra,pl. Rád.:)

2012. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hatalmas respect utsó!!!! :/ :(((

nemtudom hogy bírod, el sem tudom képzelni..:/

2012. márc. 31. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:
éreztem már ezt, nagyon szerettem, és karácsonykor szakított velem...végigsírtam az ünnepeket, vizsgaidőszakba a tanulás se ment, majdnem depressziós lettem..szörnyű érzés volt. Nekem az segített, hogy tudtam, a családom és a barátaim végig mellettem álltak, próbáltak segíteni, hogy jó kedvem legyen, közös programok, és visszatértem a régi önmagamhoz..azóta se merek senkit igazán megszeretni, találkozgatok pasikkal azért, ismerkedek, de komoly kapcsolatra azóta se vagyok kész, de elmúlt ez az érzés..kitartás kell, keress valami új célt, motivációt, hobbit, szórakozz, nehéz persze, de rajtad is múlik, meddig fog ez tartani:)
2012. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem 3 hete hagytak el 4 év után .. Egy másik csajért, képzelheted. Nagyon fáj, hogy kiszeretett belőlem, hogy mást ölel, hogy másra néz úgy, ahogy rám, hogy másra mosolyog .. De nem tudok vele mit kezdeni, tovább kell lépni.

Vele képzeltem el a jövőmet, most pedig már nem ösztönöz semmi. Azért tanultam, hogy büszke legyen rám, jó munkám legyen majd, boldoggá tudjam tenni. Azért öltözködtem szépen, azért igyekeztem szépítgetni magam, hogy tetsszem neki. És tessék, itthagyott egy olyan miatt, aki semmiben sem jobb nálam .. És semmit nem tudok már tenni, csak elengedni.

Ezen mindenki átesik, én egy nagyon kicsit örülök neki, mert úgy érzem szükségem volt most erre. Megfontoltabb vagyok, jobban figyelek az érzéseimre, igyekszem másokat nem megbántani, és egy kicsit jobb ember lettem. Ilyenkor úgy érzem, ha most visszajön még boldogabbá tudnám tenni, mert miatta még jobb ember is tudok lenni .. De továbbra se tudok mást tenni, csak elengedni.

Tedd azt te is, bármennyire is fáj ..

2012. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sztem ez nekem csak rosszat tett, nem jót..:/ fogalmam sincs lesz e valaha olyan akit így fogok szeretni...és aki viszont szeret....
2012. márc. 31. 15:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Idő kell, hogy meglásd a helyzet jó oldalát.

Az is előfordulhat, hogy még nincs minden remény veszve, de nem akarlak bíztatni, ha mégis. Nem akarjátok megpróbálni rendbehozni?

2012. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!