Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet elrontani?

Figyelt kérdés

Igazából én az első csóktól félek nagyon..

azt nem lehet elrontani ugye?

amikor úgy érzem hogy felkészültem rá.és elkezd felém közeledni, akkor mintha automatikusan elhúznám a fejem.pedig szeretnék rajta túllenni..de nagyon félek tőle..:'(


2012. márc. 29. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezen jár csak az eszed, és görcsölsz miatta. Lazulj el, és ne is gondolj a randi alatt arra, hogy "mikor fog már megtörténni" stb...majd egyszer csak megtörténik,és túl leszel rajta. :) Ne aggódj, nem lehet elrontani, ösztönösen jön, hogy mit kell tenned ;)
2012. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is így paráztam mint te, de valóban nem nagyon tudod elrontani, mert sok mindent nem is kell csinálni
2012. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :DD minden ilyen nyugtató mondat, nekem rengeteget segit :D
2012. márc. 29. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!