Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

"Szinte már tökéletes vagy, de az az egy plusz hiányzik. S lehet hogy nagyon megfogom bánni, hogy elengedtelek, hogy nem találok hozzád foghatót, de esélyt akarok adni magamnak. De az biztos, hogy nagyon magasra tetted a lécet."


Szakított velem.

Két hete.

Minden nap beszélünk, és tegnap találkoztunk. Segített nekem videót szerkeszteni.

Annyira jó volt vele lenni. Azt éreztem, hogy újra élek és ő is megállapította, hogy más vagyok. Hogy ragyogok.

S aztán ezt mondta...

Szeretem. Nagyon szeretem. És azt érzem, hogy lehet, hogy tudnék nélküle élni, de nem akarok.

De vajon lehet változtatni azon a bizonyos pluszon, ha másfél év alatt nem alakult ki?

Ő 24 én 23 vagyok.


2012. márc. 28. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges csak tenned kell érte.
2012. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ezektől a tré szakítószövegektől h.ülyét kapok... Annyira tökéletes vagy, de azért mégse, hisz nincs benned plusz. Magyarul nem vagy tökéletes, és más se.

Nem kellesz neki. Ez van, szépen fogalmazta meg. Ez mocsokfájdalmas, de bele kell törődni. Mert nem fogja visszakönyörögni magát, sőt előbb-utóbb ő őj nője lesz... Vagy pasija. Nem tudom a nemed.

2012. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha egyáltalán nem tartanád vele a kapcsolatot.
2012. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb egy 17 éves szakít így nem egy 23 vagy egy 24 éves...mert kérdésedből ez nem derült ki...nekem legalábbis.
2012. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont az a plusz a lényeg,amiről össze-vissza magyarázott.Tehát nem vagy annyira különleges,hogy veled maradjon.
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!