Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatok. Mindig néz engem, mélyen a szemembe. Én meg idő után tökre zavarba jövök. Egy ideig tudom tartani a szemkontaktust, de aztán mindig elkapom a tekintetem. Múltkor kérdezte, hogy miért jövök ettől zavarba?... Tök hülyén érzem magam, a srác tetszik, szerintem én is neki (sokat dícsér, utóbbi két alkalommal smároltunk, hazakísért stb, rendes a srác, kisebb bökkenőkkel). Mit tegyek, hogy ne jöjjek zavarba, és ne kapjam el a tekintetem?


18L Légyszi normális válaszokat küldjetek!


2012. febr. 18. 23:02
 1/3 Nagilum ***** válasza:
A srác szerelmes mint ágyú. :) Biztos szép a szemed, vagy legalábbis neki az. Szerintem minimális erőfeszítéssel össze tudtok jönni, ha ezt akarod. =) Szerencsések vagytok, és előre is gratula. Mosolyogj rá szépen, amikor ezt csinálja, hátha ő is zavarba jön. ;)
2012. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mosolygok én :) Aztán vagy elkapom a tekintetem, vagy magához húz/megérint. Nagyon jól érzem magam vele, csak egy gond van: heti egyszer tudunk találkozni, mert pont úgy ütik egymást a heti programjaink... tényleg nem tudjuk máshogy megoldani. Ez így működhet?
2012. febr. 18. 23:31
 3/3 Nagilum ***** válasza:
Én több, mint 5 évig udvaroltam úgy, hogy csak hétvégén találkoztunk, amúgy Bp-n jártam egyetemre. Aztán elvettem, és most minden szép és jó. :) Működhet. Nem mondom, hogy könnyű. Irgalmatlan nehéz lesz. De ha eléggé akarjátok, megéri. Nekem megérte. ;)
2012. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!