Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok: nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: nektek mi a tapasztalatotok a mostani lányok terén? Plusz lenne még egy kérdésem, ha már párkapcsolatok témába vagyunk.

Figyelt kérdés

1.) Most így nézegettem a válaszokat, meg a kérdéseket és nagyon meglepődtem, mert rengetegen mondták, hogy a mai lányok vagy képnyes pi***k, vagy egy bunkó tahók. Na ezen én baromira ledöbbentem. Nektek mi a tapasztalataitok?


2.) Egy fiú tetszik. Eléggé... közvetlen. Szóval ölelget mindenkit. Egyik este hazakísért mert valami "sulibál" volt. Kb 9 óra lehetett. Ott beszélgettünk háromnegyed órát. Megölelt 4x (az elsőt én kezdeményeztem, mert nagyon sokat jelentett, hogy hazakísért, mert nem vagyok az a "vágjunk át az éjszakán" fajta). Amikor elmeséltem egy barátnőmnek, ő azt mondta, hogy engem máshogy ölelt, mint a többieket, és, hogy szeret. De ma olyan furcsa volt. Mintha koptatni akart volna, vagy nem tudom... :/ Lehet elrontottam valamit? Nagyon kérlek a korom miatt ne szóljatok le. Életemben először ő az első olyan fiú, aki iránt komolyan érzek. 13/L, 14/F.


Igazából az első kérdés a fontos, a második csak egy megemlítés.

Kort is, ha lehet. Köszi :)


2012. márc. 27. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, vannak kényes p*csák és bunkó tahók mindkét nemben, te ne válj ilyenné.

2. Lehet hogy csak rossz napja volt, öleld meg máskor is.

2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és 28F
2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(és jól olvasod, mindkét nemben vannak kényes p*csák :D)
2012. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!