Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne ez legyen a vége? (kiegészités van)

Figyelt kérdés
16/L vagyok a barátom 19 éves 3 és fél hónapja járunk.Szüleim 3 hónap után sem engednek ki hozzájuk.Próbáltam már nem egyszer beszélni anyummal erről de semmire sem jutottam.2 hete feküdtünk le a barátommal náluk, ezt is úgy oldottuk meg hogy lógtunk suliból,így ugye anyum sem tudja(azóta nemvoltunk együtt mert nemvolt rá alkalom).Szeretnék már kimenni hozzájuk normálisan..de nemtudok.Anyummal nagyon jó kapcsolatban vagyunk elmondok neki mindent kivéve ezeket a dolokat mert nem lehet..Félek ha továbbra is ez lessz ráun a barátom..hogy mégcsak ki sem mehetek hozzá..stb..mit csináljak??? mert nemakarom elveszíteni..
2009. jún. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hogyhogy nem mehetsz ki? nem egy városban laktok? mondjuk a 16 éves lányom én se engedném pár hónap után egy 3 évvel idősebb pasi lakására.

talán az segítene a helyzeten, ha elhívnád a srácot magadhoz h ismerjék meg a szüleid, hátha az a probléma h nem bíznak meg benne ismeretlenül.

ha meg még ezután is teljesen eltilt a találkozásoktól édesanyád, nem feltétlenül kell neki tudnia h ott vagy. mondhatod azt is h a csajokkal megnéztek egy filmet vagy ilyesmi.

2009. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,milyen nehéz szerelmesnek lenni 16 évesen. De én azt tanácsolom, beszélgess el anyukáddal. Keresd meg az okokat. A hazugságnak nincs jó vége.Én 23 éves fejjel most mondom, bár többet hallgattam volna anyukámra.:)Kitartás.
2009. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt már nállunk viszont a barátom bemutattam nemvolt rossz megjegyzés rá..akkor jöhet fel hozzánk ha anya itthon van..multkor feljött ehy pohár vízre segitett felhozniegy nehéz cuccot..és anya pont akkor hívott.abból is mi veszekedés volt hogy megmondta hogy nem jöhet fel mégis feljött egy pohát vízre.Hiába magyarázok anyumnak bármit is..semmi..:s
2009. jún. 14. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem állj oda anyud elé. és mondd meg neki, hogy 16 vagy a barátod is szeret és te is őt. van aki már 12 évesen a barátjához jár fel, de te nem. örüljenek inkább hogy ilyen rendes lányuk van hogy beszélne a dolgairól és nem titkolózna. és hogy ők döntik el hogy elengednek de, de ha nem engednek meg fogod találni a módját hogy elmenjél hozzájuk. és hogy hiába tiltanak el, megtalálod a módját. de sokkal jobb lenne ha kedvesen állnénak neki, és nem csinálnák ezt... én ezt tenném a helyedben...
2009. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!