Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet enyhíteni az űrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet enyhíteni az űrt, amit a lány hagyott maga után?

Figyelt kérdés
( "Purhabbal!" szintű válaszokat légyszi ne... )
2012. márc. 27. 04:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4-9es igen emberfüggő:) Nekem azért jobb a barátaimmal, mert elterelik a figyelmemet, mert akkor megpróbálok rájuk figyelni, persze eközben is érzem a fájdalmat, de legalább nem tudok olyan intenzíven belemerülni, nem rágódom, nem gondolkodom olyan fölösleges dolgokon például hogy mit kellett volna máshogy csinálni, stb. Ezért tartom jó ötletnek ilyenkor emberek közé járni, sokkal könnyebb elviselni.. Persze az éjszakáktól ilyenkor rettegek.. de hát... én mindig azt mondom magamnak, nem számít majd elmúlik! És aztán szép lassan így is lesz. Mindig úgy vagyok vele, eddig is mindig túléltem 2hét, 2hónap, vagy 2év... de sikerült, és most is itt vagyok és lám már túlléptem mennyi dolgon! Amik akkor még úgy tűntek, úgy érzi az ember hogy ezen sosem fog elmúlni.

Az is jó amit Te csinálsz! De lehet neked is jobb lenne ha a kettőt kombinálnád:)

Szóval kedves kérdező, sokan egyet értünk abban hogy szedd össze minden erőd és aktivizáld magad! Minden mozgás, találkozás segíteni fog. Nagyon jó ötlet a szoba átrendezés!:)

Sajnálom, ami történt Veled. Minden jót kívánok a továbbiakban és fogadd meg a tanácsainkat!

És ne feledd: Sose csüggedj! El-Fog-Múlni! És Neked sokkal jobb lesz nélküle, hiszen ennél jobbat érdemelsz!

Ha néha rád tör a kétségbeesés ezeket és hasonló mondatokat hajtogass magadnak, nagyon fontos hogy ne csak a barátaid, hanem Te saját magadat is bíztasd! :)

2012. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!