Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha a lány ír rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a lány ír rá a fiúra kétszer egymás után?

Figyelt kérdés
szóval tetszik egy fiú,és tegnap rá írtam. tök jót beszélgettünk meg minden, de a barátnőm azt mondta h ne írjak rá, hanem várjam meg mig rám ír. szóval akkor várjam meg vagy megint írjak én rá?:SS és mivan ha nemis ír rám?:SS

2012. márc. 26. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
baj, hogy nem 3szor írtál rá!!! nem véletlenül három a magyar igazság.... de 4szer is írhatsz elvégre egy a ráadás.
2012. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bnőd má túl érett :D
2012. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

15 évesek vagyunk..xDD

de akk ráírjak vagy várjam h rám írjon?

2012. márc. 26. 18:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkora f@szság ez a "jaj hát a fiúnak kell ráírni a lányra" duma. Lehet, hogy a srác nem is szeretne tőled semmit, de mivel te ráírsz felkelted az érdeklődését és hopp, már azon kapod magad, hogy randira hív, persze aztán ha a barátnődre hallgatsz akkor meg várhatnál az idők végezetéig... Nyugodtan írj rá akár 5x-re is, nem lesz tőle semmi bajod :).
2012. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne írj rá. Ha megteszed azzal olyan energia hullámot indítasz el ami kilökheti a bolygót eddigi keringési pályájából. És vagy megsülünk vagy szét fagyunk. Ha szerencsénk van becsapódunk a Holdba és gyorsan meghalunk.
2012. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nemfogja nyomulásnak venni?:SS
2012. márc. 26. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
És ha nyomulásnak veszi, akkor mi van? Lehet h pont azzal kelted fel az érdeklődését.
2012. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 üzi miatt nem. Akkor lennél nyomolús számomra ha minden áron chatelni akarnál. Azaz nincs semmi mondandód csak betegesen vágysz arra,hogy chatelhess mindenféle értelem nélkül.


De ha el lehet veled beszélni akkor nyugodtan. Ne légy olyan aki így kezdi: Szia. Miről beszélgessünk?. Ismertem olyat.


Egyébként a barátnőd 15 évesen biztos nagyon jó szerelem doki. Biztos hasznos tanáccsal tud szolgálni. Nem csodálkoznék ha havonta váltogatná a pasikat,ha egyáltalán népszerű.

2012. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem írnék rá a te helyedben,tegnap már megtetted a kezdőlépést,most Ő jön....
2012. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem írtamrá 2 napig.. meg ő se rám:S mindig nekemkell ráirni külömben nem beszlünk..:S akkor?
2012. ápr. 1. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!