Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet enyhíteni az űrt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet enyhíteni az űrt, amit a lány hagyott maga után?

Figyelt kérdés
( "Purhabbal!" szintű válaszokat légyszi ne... )
2012. márc. 27. 04:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
...egy új lánnyal...
2012. márc. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá kedv sem. Az most olyan lenne, mintha építgeted a kis homokváradat, odajön valaki, lerombolja, és hoz új homokot, amiből építhetsz :\
2012. márc. 27. 05:19
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig első jól irta, ha lesz új lány rohamosan csökken a fájdalom. Kutyaharapást szőrével, bármilyen egyszerüen is hangzik.


Mondjuk az is megérne egy analizist hogy miért pont homokozóval, homokvárral és homokkal vetíted felénk a fájdalmadˇ

2012. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magadat, menj el sétálni, sportolni, töltsd ki a szabadidődet, hogy ne legyen időd gondolkodni. Nálam általában szakítás után az jön be, ha a tanulásba menekülök, utána elmegyek úszni, ha nem fáradtam el kellőképpen, akkor még futni is. Mire mindezzel végzek este 10-11 óra van és már energiám sincs gondolkodni. Azzal hogy zsúfolt, pörgős napirendet állítok fel ilyenkor magamnak, egyben nem engedek szabadidőt, amikor leülök és kesergek. Pár hét eltelik így és már is könnyebb, de volt hogy fél évig csináltam ezt.
2012. márc. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az idő megoldja.
2012. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg csak az idő, vagy egy másik lány. :-((
2012. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es válaszolónak igaza van. Én is így csinálom, csak én a barátokkal szervezek programokat. Hogy ne legyek egyedül társaságban legyek, amennyit csak lehet. A barátok nagyon tudják enyhíteni, csak így tudod elérni, hogy ne süllyedj el a bánatban. Szóval nekem a barátkúra ilyenkor a receptem.


Azt meg lehet kérdezni hogy békülésre semmi esély?

2012. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Idő és elfoglaltság. Másik lány ne... Nem vezetne sok jóra, ha csak azért szednél össze valakit, hogy elfelejtsd a régit. Csak az "újnak" okoznál csalódást, fájdalmat vele.
2012. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Kedves 7-es, igazad lehet, ez szerintem abszolút emberfüggő. :) Én jobban szeretek ilyenkor elvonulni. Pláne az első hetekben, amikor még nagyon nagyon fáj... Addig igyekszem magamban rendbetenni a dolgokat, tisztázni a helyzetet az elmémmel és elfogadtatni a lelkemmel a dolgokat. Nekem ez a jobb, de valaki attól érzi jól magát, ha a barátai tartják benne a lelket! :)
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

Valaki kérdezte, hogy nincs semmi esély? Nos nincs, mivel a lány olyat tett, ami eléggé övön aluli volt. Ez akkora tüske, hogy a büdös életbe nem tudnék bízni benne többet...


Rájöttem, hogy a fő probléma a lakás. Egyébként napközben nincs semmi bajom, csak ha hazaérek, akkor leszek depis, mert minden rá emlékeztet.. szabályszerűen már odaképzelem őt :( szóval átrendeztem a szobát, ahol eddig bútor volt, ott most szabad tér, és fordítva :) és próbálok minél kevesebbet itthol lenni, napi 2x fogok konditerembe járni, azzal is telik az idő :)

2012. márc. 28. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!