Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyek nélkül? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyek nélkül? Hogy tudnám az érzelmeimet helyretenni?

Figyelt kérdés

Boldog távkapcsolatban élek a barátommal több mint féléve. Szerelmes vagyok,és érzem ő az igazi. De ha el kell mennie haza,akkor egyszerűen nem tudok a könnyeimnek parancsolni. Teljesen kimerít ilyenkor ez az érzelmi többlet,mellette a dolgaimra sem tudok koncentrálni.Pszichésen mire kellene gondolnom, vagy mit kellene "átállítani" magamban,hogy ezt könnyedebben tudjam kezelni?

Milyen "doppingoló dolgokat" kellene használnom,hogy ne okozzon ennyire instabil állapotot nálam?

Barátom mindig mondogatja,hogy nem a világ végére megy és gondoljak a szépre-jóra....de ilyenkor még inkább csak azt érzem elveszítem őt.


2009. jún. 14. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

figyelj! ha szereted akkor ugysem fogod tudni kiverni a fejedból..szerintem inkább bele se gondolj hogy mi lenne akkor ha szakítana veled... nem leszólásnak kell venni:) baráti jótanács...szóval ha elmegy mellőled akkor hagyjad...nem kell tudnia róla, hogy ennyire szenvedsz...

és ne sírj...tudom, hogy nehéz...én nem rég szakítotam egy 3 éves kapcsolattal...

legyél boldog...nem csak ő van a világon...:)

2009. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg a környezetedben egy olyan öreg nénik,akinek a férje oda volt a háborúban,ő hogy vészelte át azokat az éveket!

Foglald el magad valamivel,gondolj az együtt töltött szép emlékekre a sírás helyett.

2009. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1,5 évig éltem távkapcsolatban. Az elején nagyon nehéz volt, senki nem tudott belém lelket önteni miután elment vagy én hazajöttem tőle. Nem számított hol voltam, sírtam. Egy kis idő után aztán megszoktam. Arra gondoltam, pont amit a barátod mondott neked: nem megy a világ végére és meg csak egy kicsi és találkozunk :D Szóval fel a fejjel, ha szeretitek egymást nem lesz akadály. Megszokod a dolgot :)

2009. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szakításról van szó,sőt nagyon boldog hétvégéket töltünk együtt.De nem tudom,kontrolállni az érzelmeimet.Enyém is,meg nem is...
2009. jún. 14. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!