Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy távkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi legyen:(

Szívesen lennék vele...de a távkapcsolattól félek...főleg most, érettségi előtt...

Ti belemennétek?


2012. márc. 25. 00:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kb.ugyanilyen távolságban voltam távkapcsolatban.Nem volt vele gond,mindkettőnknek volt kocsija,sokszor találkoztunk,de egy idő után így is kevésnek éreztem,vége lett,szóval nem bejövős a dolog,bár nem bántam meg.
2012. márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én már nem hiszem..próbáltam 2 évig bírtam...nem mondom hogy rossz volt,de tudod mikor bánt valami nem ő van veled,mikor örömöd van nem ő van veled...vagy ha csak 1 ölelésre lenne szukséged...pokoli rossz...és szép lassan megszűnik a dolog...legalább is nálunk ez volt....de amég nem próbáltad ki addig benned a kérdés,milyen lenne?miért ne sikerülhetne ha másnak nem sikerült,nekem még sikerülhet???...próbáljátok meg...
2012. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
tuti nem
2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek, érettségi után nem sokkal jöttünk össze, úgy, hogy tudtuk, hogy 200 km lesz köztünk jó sokáig... de nagyon odavoltunk egymásért, úgyhogy belevágtunk. És bár néha tényleg őrjítő, hogy nincs itt velem, nem tudok hozzábújni egy hosszú nap után, azért még bírjuk :) Már tervezgetjük az összeköltözést, és ez erőt ad a folytatáshoz :) Szerintem egy próbát megér, aztán legfeljebb rájössz, hogy a távkapcsolat nem neked való... de ha nem próbálod meg, talán életed legjobb kapcsolatát mulasztod el! Sok sikert :)


20 L, lassan 2 éve kapcsolatban :)

2012. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az neked nem is lenne probléma, hétköznap legalább az iskolára tudnál koncentrálni, hétvégente meg lazíthatnátok együtt. Meg ha rendes a pasi akkor nem próbál lebeszélni az iskoláról (sok ilyet hallottam) hanem támogat, és segít. Próbáld ki ha nem jó abbahagyod.

2012. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Adok egy tippet.

Próbáljátok ki, hogy nem keresitek egymást, legalább pár hónapig.

Akkor megtudhatod, hogy csak fellángolás, és ráhúzol bizonyos tulajdonságokat, vagy valóban motoszkál benned valami.

Én személy szerint, azért nem hiszek a távkapcsolatokban,

mert kétségem nincs afelől, hogy évekig lehet csinálni,

viszont, olyan spontán hétköznapi szituációkban nem tudom megismerni a másikat, márpedig, egy kapcsolat nem csak beszélgetésről szól, hanem úgy ismerhetem meg minél jobban, ha minél több helyre megyünk együtt, és minél több szituációban látom.

Szóval ez a hetente látom egyszer egy héten, és dvdézésen kívűl mást nem csinálunk. Ez nekem vegetálás.

De ugyanígy vannak szerintem azok, akik monoton dolgokat csinálnak, persze addig jó, amíg van a rózsaszín köd,

mert még egy helyben ülve, a csend is nagy programnak számít. Viszont, így igazán, senkit nem lehet megismerni.

Az viszont nagyon szuper, ha érdekes programokat csináltok hétvégén, és intenzíven mentek ide-oda.

Azt sem vonom kétségbe, hogy valakinek bejön, viszont én ebben nem tudnék működő képes lenni.

Azt sem tudjuk, mész-e tovább tanulni utána?

Ő hány éves?

Van elég pénzetek az utazgatásra, egyebekre?

2012. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!