Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány akit szeretek nickelbac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akit szeretek nickelbacket hallgat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én prog. metált hallgatok és játszok (gitározom, később talán énekelni/hörögni is fogok), és ez a kettő nem fér össze. Szerintetek megpróbáljam átcsábítani Dream Theaterrel és Tesseracttal, hátha lesz eredménye? Vagy először csak Pink Floyddal és King Crimsonnal próbálkozzak, nem rajong a metálzenéért. Sajnos a zenei sznobizmusom mellé erős alkohol- és cigarettaintolerancia társul, ezenkívül a festett haj számomra elviselhetetlen, mert hajfetisiszta lettem valaminek a hatására, és ő az egyetlen, akit szeretek, nem szeretném otthagyni. El is kezdtem írni egy 28 perces dalt neki.


21/f


2012. márc. 24. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha tényleg szereted, akkor nem mindegy, hogy milyen zenét hallgat?
2012. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
őőőő hát akaszd fel magad...
2012. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most komoly?


Ha igen, meg ne próbáld ráerőszakolni a saját zenei ízlésedet, mert ezzel kb csak irritálnád. Néha betehetsz egy-két zenét, ami neked tetszik, de ne hívd fel rá a figyelmét, hogy "Na most ezt hallgasd meg, ettőle leteszed a hajad!".

És főleg: NE fikázd az ő kedvenc zenéit SOHA! Senki nem szereti, ha az ízlését fikázzák.

2012. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Javaslatom a következő: kedveld meg te a Nickelback-et.
2012. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat a progressziv metal es a nickel back nincs tavol egymastol... en mindkettot hallgatok... Es ha igazan zenelni szeretnel meg kell ertened magat a zenet... nem csak egy szamot kell ismetelgetned...
2012. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz vagy...Mi több, eléggé műmájernek tűnsz.
2012. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretheted igazan, ha az a bajod, hogy Nickelbacket hallgat!
2012. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha azt hallgatja? És mi van, ha festi a haját? Nem tök mindegy? Nem az a lényeg, hogy szeretitek egymást?


Akit szeretünk, nem akarjuk megváltoztatni, főleg nem ilyen pitiáner, gyerekes dolgok miatt.

2012. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 koltt ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, besírtam. Na most ha jól értem, akkor van egy csaj, aki más zenét hallgat mint te, és te ezt elviselhetetlennek tartod. Most akkor kétféle filozófiából indulhatunk ki:

1. Minden csaj egyforma, van lyuka, meg két melle. Ha ezt igaznak fogadjuk el, akkor dobd a hülye bulát, és keres magadnak egy másik lyukat, meg két mellet. Az se baj, ha a kettő nem ugyanazon a testen van.

2. Minden csaj külön személyiség, érző lény akikért érdemes küzdeni, szeretni őket, blablabalablbala.... Ha ezt fogadjuk el igaznak, akkor meg a csaj azzal, hogy el tudja fogadni a te számtalan defektusodat, (mert hogy van neked bőven, ezt én megmondom) és téged nem csak egy f...asznak tekint, akiből akárhányat szerezhetne ha akarna, hanem ő is a 2. opciót alkalmazza valószínűleg, és különlegesnek tart, ajánlanám neked hogy becsüld meg inkább, mert ha nem akkor kis idő múlva azt veszed észre, hogy csak a gitárodat fogod ba..szogatni. Mondjuk közben lehet hogy meg tanulsz hörögni :D

2012. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Én folk, szimfónikus, power, trash metált hallgatok többnyire, néha egy kis popot, a barátom skinhead zenét, szóval nem egyforma az ízlésünk, de soha nem volt ebből probléma:)) Ez most tényleg problémának tűnik előtted? Akkor nem szereted igazán! És amúgy én szeretem a Nickelbacket! Szerintem nagyon különleges hangja van az énekesnek!:)Ne próbáld meg ráerőltetni az ízlésed másra, abból soha nem fog jó dolog kisülni! 21l
2012. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!