Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kislany3 kérdése:

Irjak neki én? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
a baratommal kibekultunk(a veszekedes targya lenyegtelen-de ő hibazott es en voltam aki megbocsajtott)es bar megbocsajtottam,de azert meg nem tettem magam tul a serelmeken.nem talalkoztunk azota sem,a ''veszekedes''is csak a skypen zajlott mert 60kmre van tolem.azota nem jelentkezett.ket napja.es en mar tukonulok,h mi van.persze lehet programja de 3perc szabad ideje ha akarna azert lenne,irni nekem egy smst.es mar lassan ott tartok h irok en,de ha irok sem tudom mit..:/v mindenkepp megkene varnom h o irjon?
2012. márc. 24. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
ha fontos vagy számára úgy is jelentkezni fog! Ha meg nem akkor meg szard el.. :) várj pár napot és ha nem jelentkezni akkor dobd ki..:))
2012. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!