Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy messze lakó fiúbarátom, akibe szerelmes vagyok. Elvileg ő is nagyon kedvel engem sokat beszélgettünk, és megígérte hogy eljön hozzám tavasszal. De lett barátnője az utóbbi két hétben ami elkeserített.

Megfogadtam hogy nem írok neki, megvárom míg ő keres. De azóta sem írta, úgy látszik nem vagyok fontos neki :(

Arra gondoltam, mivel már nem bírom, hogy írok neki egy "Hiányzol :("-t...

Szerintetek rossz ötlet? Legalább a lelkiismerete felébredhetne. Én mindig ott voltam neki akármi nyűge baja volt, ezt a csajt meg most ismerte meg és máris a helyembe lépet...


2012. márc. 12. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Párok voltatok, vagy csak barátok? miért lenne emiatt leliismeretfurdalása, ha nem vagytok párok?
2012. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát... Évek óta beszélünk, most meg le se bagóz. Én már nem is számítok? :S Nekem azért ehhez nem lenne pofám.
2012. márc. 12. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasid, akkor szemét volt. Ha nem, akkor semmi közöd hozzá és nem fogja izgatni nagyon, hogy te többet akarsz, ha neki a másik lány kell. Ennek ellenére azt írhatta volna, hogy nem jön..De még tavasz van, mehet. Bár nem hiszem, hogy a nője örülni fog.
2012. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kérdező,teljesen igazad van.

Ird meg neki,hogy most már te nem is létezel és elflejtett.

ird meg neki nyugodtan,hogy mit gondolsz,biztosan szégyelni fogja magát

20F

2012. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még azt ígérte egy hete hogy nem érdekli mit mond a barátnője, eljön hozzám. Ha emiatt a csaj dobná, ő fog szakítani vele.
2012. márc. 12. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor eljön, nem?
2012. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... de tök kényelmetlen lesz így a szitu... Korábban volt már köztünk érintkezés (csók). Én meg reménykedtem de végül a távolság miatt (vagy más mittudomén) nem lett semmi...
2012. márc. 12. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
ha azt mondta akkor eljön,ha nem jön akkor rá se ránts,felejtsd el,nem éri meg
2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha írsz neki , akkor figyelj arra, hogy legalább ne kétségbeesetten hangzon a leveled.. fíúk nem szeretik az ilyet. + messze lakik? távkapcsolat? no-go. inkább ne! mert ha még meg-meg is látogat, akkor valószínűleg csak fizikai szinten kellenél neki. nem tudom te hogy vagy vele, de én nem akarok 2. választás lenni.. szóval én a helyedben odafigyelnék, hogy a találkozásnál meddig mennék.. remélem nem csak kihasznál.. sok sikert majd!
2012. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeptembertől megoldódik a távolság probléma. :) Mert megyek Pestre tanulni
2012. márc. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!