Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel elég régóta ismerjük egymást még a suliból.Már mindketten leballagtunk,nem találkoztunk már 2 éve,de nem szakadt meg a kapcsolat köztünk.

Van olyan h 2 hétig nem is keressük egymást én várom,hogy hátha eszébe jutok és ír sms.t,de az is lehet,hogy ő várja hogy én keressem.

1 héttel ezelőtt írtam neki,hogy Hiányzik.Ő erre válasznak ezt írta:Nem tud rajtam eligazodni,általában mindig akkor írok neki ilyet mikor megy vissza Pestre dolgozni,na de én nem tudhatom ,hogy mikor megy vissza.

Aztán írtam,hogy úgy érzem,hogy szeretem őt.

Erre ő:Te aztán tudsz dobálózni a szavakkal,mondhatom. Na nekem ez egy kicsit rosszul esett.Annyit válaszoltam rá,hogy csak tudatni akartam vele az érzéseimet,ami őszinte.Erre már nem írt semmit.Eltelt egy hét,tegnap este jött egy sms tőle.

"Szia drága! Mizújs,hogy vagy?Hogy telek napjaid?

Én hirtelen nem nagyon tudtam mit is válaszolhatnék erre.Az volt bennem,hogy nem is írok semmit,de nem bírtam ki,és csak egy egyszerű sms-t írtam,amiben csak a kérdéseire válaszoltam."Szia!Köszi jól vagyok,változatosan telnek napjaim.És ennyi!

Aztán kicsit később válaszolt,hogy "elég tartalmas sms-t írtál.Kösz,én is jól vagyok.Na helló!

Gondolom az volt a baja,hogy nem kezdtem el vele"bájcsevegni" sms-ben,mert biztos ezt várta volna el,mert eddig így volt.

Aztán azóta nem is írtam neki,még az utolsó sms-ére sem reagáltam.Pedig úgy bennem van,hogy valamit szeretnék neki írni.Nem olyat amivel megbántom,csak,hogy vegye a lapot,hogy azért nem kezdtem el belemenni ebbe a bájcsevegésbe,mert sokszor ő is semmibe vesz,és elég sokat megbánt az sms-eivel.


2012. febr. 26. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem még a nap folyamán írj neki egy sms-t! nem veszíthetsz semmit :)
2012. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen írnék! :)

Csak nem tudom,hogy mit.

2 éve nem találkoztunk,lehet,hogy ő is szeretne velem lenni,és én is vele,de így,hogy ő Pesten dolgozik,én pedig a lakhelyemen,nem tudom mennyire menne ez a kapcsolat.De még nem is beszéltünk ilyenekről.Előbb én a saját kapcsolatunkat szeretném rendezni,hogy ne legyen ennyire feszült. Nem tudom mit írjak neki.

2012. febr. 26. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyet en is szoktam csinalni! Nem megbantani akart azzal, hogy dobalozol a szavakkal, hanem probalta "elpoenkodni", hogy ne legyen neked kinos a dolog! Akkor csinalok ilyet, amikor en nem erzem ugyanazt a pasi irant, de nem akarom, hogy ne legyunk joba! Egyszerubb elpoenkodni meg ugy csinalni, mintha nem vennem koolyan, mintha belemennek ebbe es ki kellene fejtenem, hogy en csak baratkebt tekintek ra, mert ezek utan biztos, hogy vege lenne a baratsagnak. Ez a srac biztosan kedvel teged es a baratjanak tart, erdekli mi van veled, de ha szamara is fontos lennel ugy akkor lepne feled es nem neked kellene futni utana! Tudom, hogy ez durvan hangzik, de szerintem igy van. 24/L
2012. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,van benne valami.
2012. febr. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!