Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy csaj, akivel jóban vagyok,találkoztunk többször de eddig nem nyomultam rá, mert volt pasija (már nincs, nemrég szakítottak.) Szeretném elhívni valahova, de nem akarom rögtön ,,letámadni" mivel megírta nekem, hogy nehéz neki most az élet (azért ez érthető)... de nem szeretnék ,,lemaradni" róla, mert majd' minden szempontból az ideálom. A kérdésem az, mit írjak neki, és hogyan, ami azt sugallja, hogy én szívesen találkoznék vele, stb. , de ugyanakkor nem totál nyomulósan?


Normális válaszokat kérek, és bocsi ha a vége kicsit nyakatekert lett :S Előre is köszi!


2012. febr. 8. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találkozni akarsz vele, akkor azt kell írnod. Esetleg kitalálhatsz valamit, hogy ne randinak gondolja a csaj. Pl. kérd meg, hogy segítsen neked valamiben.
2012. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne bonyolítsd túl,hanem egyszerűen kérdezd meg.ha nehéz neki most akkor te egyszerűen közöld,hogy ott vagy,számíthat rád és érdekel téged.26/L
2012. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de már találkoztunk egy párszor(ahogy írtam) szal ezen a fázison már túl vagyunk... az a kérdés, hogy most hogy hívjam el anélkül, hogy ,,letámadásnak" tűnne...
2012. febr. 8. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan szöveget írj, amiből megértés árad, ami olyan mondatokból tevődik össze, amiben kérdések is fel lelhetők és nem szimpla kérdések. Amikor találkoztok, tudasd vele, hogy te sosem tennél vele ilyet, de megfelelő körítéssel, ne legyél élőben túl megértő, mert barátnak nézhet. Legyél figyelmes, de picit bunkó felfogású, hagyd hogy elmagyarázzon mindent, így frankón benne leszel a fejében, mint esetleges következő. A folytatás...
2012. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!