Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (tobbi lent) szerintetek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tobbi lent) szerintetek be jovok neki?

Figyelt kérdés
angliaban elek mar 2 eve,es a lany aki tetszik meg egy az eletben nem szoltam hozza,de ma igen,de csak annyit hogy segitene-e,segitett,meg koszontam.utanna egy lanynak a tesi zsakja el veszett,nekem meg el kellet vinni a sulinak a masik vegebe,o is latta,es hulyesgedtem hogy:"jo a taskam?"nem nevetett,csak mosolygot.bar nem ertem minek irok ilyen hulyeseget,hiszen csak ma"szerzett tudomast jelenletemrol"es mar neki regebb ota vannak fiu baratjai :/
2012. márc. 16. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz vagy 12.
2012. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majdnem,de enem erre voltam kivancsi
2012. márc. 16. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most nem is értem hogy mi van! 2 lnyról is szó van? a helyesírásod meg olyan szörnyű fúúú...és nem az ékezetekre gondolok!
2012. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem is nyelvtant akartam hallani,es fiu vok,es csaj kene,hogy legyen tiszta
2012. márc. 16. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
azt értem, de az alsó részben elég hülyén fogalmaztál, és nem értem hogy tetszik neked egy lány, akihez eddig még nem szóltál, és van egy másik(A tesi zsákos)??
2012. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem,nem 2 lany van.csak 1,a tesi zsakos az csak az volt hogy egy noi tesi zsak(lehetett fiu-e is,mert nem tom kie volt)nekem csak elkellet vinni egyik helyrol a masikra
2012. márc. 20. 13:34
 7/7 A kérdező kommentje:
de mar fix vagyok benne hogy nem jovok be neki mer be jeloltem facen,nem jelol vissza,suliba nem szol hozzam,tehat mind1.azert aki valamenyire hasznos valaszt adott anak koszi.aki meg nyelvtant tanitott annak is mer tenyleg szar vok belole :D
2012. márc. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!